logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Kings Of Convenience - Vilnius 2022

Pr 2022-10-24 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
36.50 - 51.50

Eeeeeina-sau! Rudenį į Lietuvą atvyksta norvegų muzikos duetas „Kings Of Convenience“

Dar viena išpildyta svajonė, dar vienas gražus muzikos agentūros „8 Days A Week“ pasiekimas. Šį rudenį norvegų muzikos žvaigždės ir švelnios muzikos meistrai „Kings Of Convenience“ surengs 3 koncertų turą Baltijos šalyse ir jį užbaigs Vilniuje spalio 24 dieną koncertų salėje „Compensa“.

Tai bus pirmas toks „Kings Of Convenience“ turas Baltijos šalyse. Seniai laukti, norėti ir savo muzika taip reikalingi šiems neramiems mūsų laikams. Dar tai savotiška Erlend Øye skola mums už atšauktą jo paties pasirodymą per pandemiją. Pagaliau po pandemijos, pagaliau po suvaržymų. „Kings of Convenience“ tikrai atkeliauja Lietuvon ir tai yra nuostabi žinia. Pas kaimynus jų pasirodymai suplanuoti spalio 20 d. Taline, „Alexela“ koncertų salėje ir spalio 22 d. Rygos koncertų erdvėje „Hansas Perons“. Savo viešnagę Baltijos šalyse „Kings of Convenience“ užbaigs mūsų Vilniuje tik jiems būdinga švelnia nata.

Išankstiniai koncerto reikalai

Bilietų į „Kings Of Convenience“ pasirodymą sostinėje ir kitose šalyse prasidės rugpjūčio 8 d. nuo 10 val. ryto. Tam nereiks jokių kodų ar kitų sąlygų. Žanro klasika – pigiausių bilietų užteks greičiausiems. Visas koncertų turas sėdimas, todėl bilietų kiekis ribotas ir jie brangs. Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto. „Kings of Convenience“ verti pažinties, mūsų ovacijų ir tokio didelio koncerto!

Apie „Kings Of Convenience“

Nuo paskutinio „Kings Of Convenience“ albumo „Declaration Of Dependence“ praėjo daug metų. Galima pagalvoti, kad dueto gyvenimuose nutiko kažkas labai dramatiško, tačiau jie gėrė gyvenimą į save ir 2021-aisiais pagaliau grįžo su naujausiu darbu „Peace or Love“. Tai – apgalvotas, išdirbtas ir reikšmę kiekviename garse turintis darbas, įrašytas penkiuose miestuose per penkerius metus. Tai jau ketvirtasis „Kings Of Convenience“ studijinis albumas.

Eirikui Glambekui Bøe ir Erlendui Øye muzika niekada nebuvo verslas. Pirmiausia tai – draugystės pamatas, grožis ir gėris. Tai kur kas giliau ir švelniau. Jie muzika gyvena lyg oru. „Peace or Love“, kurį pristatys visose Baltijos šalyse, skamba kaip tikras pavasaris. Autobiografinės ir labai asmeniškos 11 dainų apie gyvenimą ir meilės grožį, tyrumą, tėvų netektį ir netgi skyrybas. To ir tikėjomės iš „Kings of Convenience“. Albumo pavadinimu jie tarsi piešia paradoksą ir klausia, ar įmanoma turėti meilę ir ramybę vienu metu. Tikriausiai, ne, tačiau jie ieško balanso ir jiems gražiai sekasi.

Skirtingos dueto narių veiklos leido jiems išbūti kartu tiek daug metų. Kol vienas dirbo psichologu ir architektu, kitas keliavo po pasaulį ir išbandė save didžėjaus, prodiuserio ir artisto vaidmenyje. Nebuvo laiko trinčiai. Jie keliavo per pasaulį, išmoko eksperimentuoti džiazu, Brazilijos ritmais ir netgi house muzika.

Abu jie turi ir puikias solines karjeras, kurios visiškai netrukdo bendram projektui. Erlendui Øye talentus ir veiklas suskaičiuoti sunku. Garsių Norvegijos grupių narys, veidas ir balsas. Erlendas, grojantis ir per retai girdimoje grupėje „The Whitest Boy Alive“, dar 2020-taisiais turėjo aplankyti Vilnių ir Šv. Kotrynos bažnyčią, tačiau pandemija sujaukė visus planus. Gal viskas išėjo tik į gera – spalį gyvai pamatysim „Kings Of Convenience“ pasirodymą pilna jėga ir patirsim gyvai norvegų koncerto magiją.

Kvaila būtų juos laikyti tik folko grupe, nors rankose ir akustinės gitaros. Jų muzikos genialumas slypi paprastume. Juos įkvepia visi geriausi – Elliottas Smithas, „Belle & Sebastian“ ir „Simon & Garfunkel“. Duetas erzina daugybę žmonių muzikos industrijoje, nes atsisako tilpti į jų diktuojamas taisykles ir rėmus, bet dėl to jiems neatsibosta kurti jau 20 metų. Kaip patys juokauja, paskutinį albumą teko įrašyti penkis kartus iš naujo. Norėjosi, kad kiekvienas garsas ir žodis būtų tikras ir natūralus.

Dėl to jų ir pavadinimas toks – jie nori skambėti ir atrodyti taip paprastai ir patogiai, kaip tik įmanoma. Patogumo karaliai, kuriems užtenka tik gitarų rankose. Turbūt nėra mūsų kartos indie muzikos mylėtojo, kuris nebūtų girdėjęs „I'd Rather Dance With You” ar įdėjęs jo į grojaraštį savo mylimam žmogui. Tai svarbų mūsų visų laikotarpį ir gyvenimo etapą žyminti muzika, turinti labai stiprų nostalgijos momentą, į kurį vis norisi sugrįžti.

Spalio 24 d. leisim prisiminimams ir malonioms emocijoms užkariauti mus visus. Galim tik įsivaizduoti šio koncerto nuotaiką, intymų santykį su grupe, garso takelį ir atmosferą. Neabejotinai tai bus vienas gražiausių ir šilta antklode apgaubiančių pasirodymų šį rudenį Vilniuje. Tegul būna ko laukti ne tik karštą vasarą, bet ir niūrų spalį, kurį skaidrins gera muzika.

Naujausias „Kings of Convenience“ darbas
https://youtu.be/pdv5n_Qgiw4

Naujausias „Kings of Convenience“ albumas
https://kingsofconvenience.lnk.to/PeaceorLoveID

Seni geri ir prisiminti nauji
I'd Rather Dance With You: https://youtu.be/OczRpuGKTfY
Boat Behind: https://youtu.be/df2K91QSqJE
Mrs Cold: https://youtu.be/jh2PMUD0bqM
Me in You: https://youtu.be/aFwZDNsG-Os
Misread: https://youtu.be/WOxE7IRizjI
Toxic Girl: https://youtu.be/ME5SogarajU
Cayman Islands: https://youtu.be/XWaelqRpf4g

Dokumentinis: „The Documentary“
https://youtu.be/sjau6qZKruE

Nuorodos
https://kingsofconvenience.eu
https://www.instagram.com/kingsofconvenience
https://www.facebook.com/kingsofconvenience

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kings Of Convenience - Vilnius 2022 Pr 2022-10-24 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 36.50 - 51.50
Renginys Kings Of Convenience - Vilnius 2022
Data / Laikas Pr 2022-10-24 20:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 36.50 - 51.50
Svarbi informacija

Dar viena išpildyta muzikinė svajonė! Vieša prekyba „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt startuoja rugpjūčio 8 d. nuo 10 val. Bilietų kiekis ribotas ir jie brangs. 
Mūsų laukia dar vienas labai gražus ir klasiškas koncertas. 
Netaupyk, bet sutaupyk.

Durys atidaromos:  ~19:00
Pradžia: ~20:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: TBC
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų metų amžiaus
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 305527276
PVM kodas LT100013541518
Renginys Kings Of Convenience - Vilnius 2022
Data / Laikas Pr 2022-10-24 20:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 36.50 - 51.50
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Bonobo - Fragments Tour 2022 Bonobo - Fragments Tour 2022 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 45.00
Išparduota (Perkeltas) Men I Trust - Vilnius IšparduotaIšparduota(Perkeltas) Men I Trust - Vilnius Kablys + Kultūra, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti