Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Kintų muzikos festivalis: VERŽLŪS VĖJAI

K 2019-07-25 19:00
Didžioji Kintų bažnyčia
5.00 - 8.00

VERŽLŪS VĖJAI

 

VERA NEBYLOVA (violončelė, Rusija)

ANDRÉS AÑAZCO (fortepijonas, Ekvadoras-Austrija)

KAROLINA PANCERNAITĖ (fortepijonas)

 

Kintų muzikos festivalyje pasirodys trys jauni ir veržlūs atlikėjai, savo talentu besidalinsiantys per XIX–XX a. muziką. Skambės vaizdinga čeko Antoníno Dvořáko, gausybę XX a. kompozitorių mokiusios žymios prancūzų pedagogės ir kompozitorės Nadios Boulanger, efemeriškų impresijų kupina prancūzo Maurice‘o Ravelio ir dramatiškų išgyvenimų pripildyta ruso Dmitrijaus Šostakovičiaus muzika.

 

Vera Nebylova – tarptautinių konkursų laureatė, Yuri Bashmet jaunimo orkestro Rusijoje narė. Savo muzikinį kelią pradėjusi Kaliningrado S. Rachmaninovo aukštesniojoje muzikos mokykloje, nuo 2017 m. mokosi Briuselio karališkojoje konservatorijoje. Violončelininkė tobulinosi meistriškumo kursuose pas A. Seleznevą, K. Rodiną, S. Rolduginą, R. Dieltiensą, taip pat 2015 m. ir 2016 m. dalyvavo ISA vasaros akademijoje Vienoje ir mokėsi pas Jérôme‘ą Pernoo, Osaba‘ą Onczay, Claudio Bohorquesą ir Romainą Garioud.

Andrés Añazco – iš Ekvadoro kilęs pianistas, plėtojantis dinamišką koncertinę karjerą kaip solistas ir kamerinės muzikos atlikėjas. A. Añazco koncertavo prestižinėse pasaulio koncertų salėse Musikverein (Viena), Carnegie Hall (Niujorkas) ir dalyvavo žymiuose festivaliuose, tokiuose kaip Yehudi Menuhino festivalis Gstaade (Šveicarija) ir Rheingau muzikos festivalis (Vokietija).

Nuo 2012 m. pianistas koncertuoja visoje Europoje kaip „Acros Trio“ narys; šis ansamblis pasižymi plačiu repertuaru, kuriame suskamba ir mažai žinomi Ispanijos ir Lotynų Amerikos kompozitorių kūriniai. Būdamas ECMA (Europos kamerinės muzikos akademijos) narys, jis mokėsi iš tokių menininkų kaip Tabea Zimmermann, Hatto Beyerle, Shmuelis Ashkenasis, Ferencas Radosas ir Hariolfas Schlichtigas.

Po studijų savo tėvynėje, A. Añazco gavo privačią Vienos kardinolo Christopho Schönborno paramą tęsti studijas Vienos muzikos ir scenos menų universitete pas Olegą Maisenbergą (fortepijonas) ir Avedis Kouyoumdjian (kamerinė muzika). Nuo 2006 m. įsikūręs Vienoje, pianistas taip pat yra Vienos Tango kvinteto narys.

Karolina Pancernaitė šiuo metu yra Škotijos karališkosios konservatorijos magistrantė – studijoms ten ji gavo prestižinę ABRSM stipendiją. 

Būdama vos 10-ies, K. Pancernaitė pradėjo koncertuoti su orkestrais – atlikėja grojo Brno filharmonijoje (Čekija) su Brno filharmonijos orkestru bei Kauno filharmonijoje su Kauno simfoniniu orkestru.

Ir dabar, šalia studijų, K. Pancernaitė taip pat džiaugiasi gyvybingu koncertiniu gyvenimu. Ji groja Lietuvoje, Danijoje, Čekijoje, Portugalijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Švedijoje, Latvijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje. Vieni iš pastarųjų jos pasirodymų vyko Farley muzikos festivalyje, 4-ajame Egėjo menų festivalyje Kretoje, Steinway Hall Londone, CCB Centro Cultural Belem Lisabonoje ir Kauno filharmonijoje.

2018 m. vasarį atlikėja tapo Tony / Tania Webster premijos laureate Škotijos karališkojoje konservatorijoje ir Bamber Galloway konkurso Škotijoje trečiosios vietos laimėtoja.                                                          

 

PROGRAMA

Dmitrij Šostakovič – Sonata violončelei ir fortepijonui d-moll

Antonín Dvořák – „Waldesruhe“ violončelei ir fortepijonui

Nadia Boulanger – Trys pjesės violončelei ir fortepijonui

Maurice Ravel – „Atspindžiai“ fortepijonui:

II. „Liūdni paukščiai“

III. „Valtelė vandenyne“

IV. „Alborada del gracioso“

Dmitrij Šostakovič – Sonata fortepijonui Nr. 2 h-moll, op. 61

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kintų muzikos festivalis: VERŽLŪS VĖJAI K 2019-07-25 19:00 Didžioji Kintų bažnyčia 5.00 - 8.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: yra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- studentams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
Kintai Arts, VšĮ
Vydūno g. 5A Kintai
kintai.arts@gmail.com / +37068634006
Įmonės kodas: 133487723
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Kintų muzikos festivalis: DŽIAZAS IŠ AMERIKOS Kintų muzikos festivalis: DŽIAZAS IŠ AMERIKOS ''Ventainė'' 7.00 - 12.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Kintų muzikos festivalis: VERŽLŪS VĖJAI Kintų muzikos festivalis: VERŽLŪS VĖJAI Juodkrantės Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia, Juodkrantė 5.00 - 8.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Kintų muzikos festivalis: 4 STYGOS IR 88 KLAVIŠAI Kintų muzikos festivalis: 4 STYGOS IR 88 KLAVIŠAI Didžioji Kintų bažnyčia 5.00 - 8.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Kintų muzikos festivalis: VIDURAMŽIŲ SPINDESYS Kintų muzikos festivalis: VIDURAMŽIŲ SPINDESYS Didžioji Kintų bažnyčia 7.00 - 12.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Kintų muzikos festivalis: METTIS IR KOMPANIJA Kintų muzikos festivalis: METTIS IR KOMPANIJA Didžioji Kintų bažnyčia 7.00 - 12.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!