logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

KISS Forever Band - 50 years of KISS Tour 2024 - Vilnius

K 2024-04-18 20:00
Pramogų salė VAKARIS, Vilnius

Populiariausios grupės „Kiss“ dainos pavasarį skambės Lietuvoje

2024 m. balandžio mėnesį jau visi bus pamiršę Šv. Valentino dieną, tačiau bučinių Lietuvoje tikrai netruks: pirmą kartą mūsų šalyje koncertuos „KISS Forever Band” - populiariausia Europoje grupės „Kiss” dainas atliekanti tribute grupė. Net du jų koncertai vyks balandžio 18 d. Vilniaus klube „Vakaris” ir balandžio 19 d. Kauno „Oazėje”.

KISS Forever Band - You Wanted The Best:
https://youtu.be/4LfQWwh0LHI

2012 m. sausį grupė laimėjo oficialų titulą „Nr.1 European KISS tribute band“, nes buvo vienintelė grupė iš Europos Las Vegase (JAV) vykusiame 4 grupių finale, kurį organizavo „KISS Monster Mini Golf“. Daugiau nei 200 grupių iš viso pasaulio siekė patekti į šį finalą, tačiau tik keturios laimėjo galimybę skristi į Las Vegasą, todėl „KISS Forever Band” ten pasirodė kartu su dviem JAV ir viena Australijos „Kiss” tribute grupėmis.

„KISS Forever Band” koncertinė programa apima nuo ankstyvųjų „Kiss” kūrinių iki šių dienų. Jų klausytojai be jokių abejonių kiekviename koncerte ne tik išgirsta didžiausiu hitus, kaip „I was made for lovin’ you”, „Rock and roll all nite”, „Crazy nights”, „Detroit rock city”, „Lick it up” ar „Deuce”, bet ir atranda tokius muzikinius perliukus, kaip „Beth“, „War machine“, „Hard times“, „Parasite“ ir kt.

KISS Forever Band - Brienzer Rock Medley:
https://youtu.be/Sljuj7UoqSA

Grupė „KISS Forever Band” susikūrė 1995 m., kuomet jos nariai norėjo retkarčiais susibėgti ir pagroti savo mėgstamos legendinės grupės „Kiss” dainas. Gandas apie juos ėmė sklisti sparčiai,  grupė kasmet ėmė gauti vis daugiau kvietimų koncertuoti, o lūžis įvyko 1998 m., kuomet jie surengė pirmą turą Vokietijoje. Jų koncertų kiekis staiga pakito nuo kelių pasirodymų iki 70-80 pasirodymų per metus, o koncertų geografija apėmė visą Europa, įskaitant Austriją, Šveicariją, Jungtinę Karalystę, Nyderlandus, Italiją, Ispaniją, Švediją, Suomiją, tame tarpe didžiausius Maltos, Čekijos, Ukrainos ir Portugalijos festivalius ir klubus bei arenas.

„KISS Forever Band” jau yra surengusi daugiau nei 1400 pasirodymų 28 skirtingose šalyse ir nesiruošia sustoti. Šiemet gastrolių „50 years of KISS tour 2024” metu kolektyvas planuoja pirmą kartą aplankyti ne tik Kiprą, Tenerifės salą, Norvegiją, bet ir visas tris Baltijos šalis.

Švęskime karščiausią rokenrolo grupę pasaulyje kartu!

KISS Forever Band - promo video:
https://youtu.be/bharM2bWG1g

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KISS Forever Band - 50 years of KISS Tour 2024 - Vilnius K 2024-04-18 20:00 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius 27.65 - 47.65
Renginys KISS Forever Band - 50 years of KISS Tour 2024 - Vilnius
Data / Laikas K 2024-04-18 20:00
Renginio vieta Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Kaina 27.65 - 47.65
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreipkitis: vipklientai@bilietai.lt

Durys: 19:00
Renginio trukmė: ~2:30 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Pramogų salė VAKARIS
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
vilnius@vakaris.lt / 8-698-49588
Įmonės kodas: 304078355
Renginys KISS Forever Band - 50 years of KISS Tour 2024 - Vilnius
Data / Laikas K 2024-04-18 20:00
Renginio vieta Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Kaina 27.65 - 47.65
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Mulen Ružo legenda Mulen Ružo legenda Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Pirkti bilietą Magiškas Naujųjų metų sutikimas su Mantu Wizard ir grupe ''QUEENS OF ROSES'' Magiškas Naujųjų metų sutikimas su Mantu Wizard ir grupe ''QUEENS OF ROSES'' Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Pirkti bilietą U.D.O. - Touchdown World Tour 2024 U.D.O. - Touchdown World Tour 2024 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Pirkti bilietą EKTOMORF - VIVID BLACK Over Europe 2024 EKTOMORF - VIVID BLACK Over Europe 2024 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti