Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

IŠ VISOS ŠIRDIES, IŠ PLAČIOJO PASAULIO

K 2016-10-20 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia
Įvykęs renginys
Spalio 20 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčia
(Vilniaus g. 30, Vilnius)

IŠ VISOS ŠIRDIES – IŠ PLATAUS PASAULIO

Koncertą veda Gediminas Storpirštis
Emma O‘Reilly (Airija), Frederic Bobin (Prancūzija), Jozef Sercu (Belgija), Gediminas Storpirštis ir Rasa Vosyliūtė (Lietuva), Justas Tertelis (Lietuva), Laura Remeikienė ir Arijus Ivaškevičius (Lietuva), grupė „Kūjeliai“ (Lietuva), Mindaugas Briedis ir grupė (Lietuva).

Susivienijus ir atvėrus širdis su muzika pasibelsti į klausytojų jausmus bei mintis – tai ketvirtadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje žada visas būrys skirtingų šalių atlikėjų. Nepraleiskite unikalios galimybės pamatyti tai, kas gimsta susidūrus skirtingoms kultūroms, patirtims ir vienai meilei poezijai bei muzikai.

Prancūzas Frederic Bobin, airė Emma O‘Reilly, belgas Jozef Sercu – šie talentingi kūrėjai, viešintys festivalyje „TAI – AŠ“, kartu su Lietuvos žvaigždėmis Justu Terteliu, Gediminu Storpirščiu, Laura Remeikiene, grupe „Kūjeliai“, Mindaugu Briedžiu ir grupe vienam vakarui suvienys savo jėgas ir dovanos tarptautinį prieskonį turinčią programą, į klausytoją prabilsiančią skirtingomis kalbomis.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
IŠ VISOS ŠIRDIES, IŠ PLAČIOJO PASAULIO K 2016-10-20 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 18:40
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:
- moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems (pateikus pažymėjimą) 20%;
- su Laisvalaikio kortele 20% (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva