Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''KLAIPĖDA PIANO MASTERS 2018'' LAUREATĖS

Š 2019-04-06 16:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina
8.50 - 21.00
Balandžio 6 d. Paliesiaus dvare koncertuos pianistų konkurso „Klaipėda Piano Masters 2018“ laureatės: Gabrielė Bekerytė ir Živilė Kudirkaitė.

Vilniuje gimusi pianistė Gabrielė Bekerytė nuolat koncertuoja didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o jos programos skambėjo „Wigmore Hall“, „Saint Martins on the Fields“, „Milton Court“, „Fazioli Hall“ bei daugelyje kitų šalių. Nuo 2017 metų ji taip pat reguliariai koncertuoja su „Baltic Sea Philharmonic” orkestru, kuriam vadovauja dirigentas Kristjan Jarvi. Pianistė taip pat ne kartą pelnė trečiąsias vietas „Les Rencontres Internationales des Jeunes Pianistes“ konkurse Belgijoje bei tarptautiniame W. A. Mozarto pianistų konkurse Italijoje. Nacionaliniame Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurse ji tapo laureate, o tarptautiniame Vokietijos fortepijonų gamintojo „Grotrian-Steinweg“ pianistų konkurse, dedikuotame Clarai Schumann, pelnė antrąją vietą. Nuo 2016 metų jaunoji atlikėja studijuoja Londono Karališkoje muzikos akademijoje.

Kaunietė Živilė Kudirkaitė yra daugelio tarptautinių konkursų laureate. Tarp jų labiausiai minėtini prizai - pirmoji vieta “Valsesia Musica” bei antroji vieta "Citta di Barletta” tarptautiniuose pianistų konkursuose Italijoje. Pianistė surengė rečitalius didžiuosiuose Lietuvos miestuose, o taip pat koncertavo Italijoje ir Vokietijoje. Šiuo metu Živilė - Vytauto Didžiojo Universiteto Kaune magistrantė. Ji pastoviai tobulinasi pianistų Andrėjaus Gavrilovo, Grigorijaus Gruzmano, Gintaro Januševičiaus, Jerome Lowenthallo, Aleksandro Puliajevo, Andriaus Žlabio kursuose.

Daugiau informacijos apie konkursą:
https://www.kpm.lt/

Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/channel/UCbFZA6oX7NorIeCUffRKAqQ

Daugiau apie dvarą: https://paliesiausdvaras.lt/

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)

Informacija el.p. koncertai@paliesiausdvaras.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''KLAIPĖDA PIANO MASTERS 2018'' LAUREATĖS Š 2019-04-06 16:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina 8.50 - 21.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Lietuva
Organizatorius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta