Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija /KIVA/. Atidarymo koncertas

K 2018-06-28 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
5.80 - 10.80
Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija
(Klaipeda International Violoncello Academy / KIVA)

2018 m.  birželio 28 d.–liepos 6 d.

 
KIVA atidarymo koncertas

Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas ir solistas Mindaugas Bačkus
Solistai:
Kenta Uno (Austrija),  2017 m. Klaipėdos tarptautinio violončelės konkurso II premijos laureatas ir
KKO simpatijos prizo laimėtojas
Bruno Cocset (barokinė violončelė, Prancūzija)
Martti Rousi (violončelė, Suomija),
Karine Georgian (violončelė, Didžioji Britanija)
Dirigentas Martynas Staškus
Programa: Antonio Vivaldi, Joseph Haydn, Somei Satoh, Aulis Sallinen, Arvydas Malcys


Pažink violončelės anatomiją! – skatina ir kviečia Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija (Klaipeda International Violoncello Academy arba KIVA). Ji pratęs pernai vykusio pirmojo Klaipėdos tarptautinio violončelės festivalio ir konkurso idėjas. Išskirtinio dėmesio ir daugybės teigiamų atgarsių sulaukęs pastarasis renginys tapo vienu didžiausių ir sėkmingiausių Klaipėdos – kultūros sostinės metų įvykių. Siekiant plėtoti violončelės muzikos tradicijas Klaipėdoje ir stiprinti profesinį jaunųjų atlikėjų meistriškumą buvo nutarta surengti tarptautinę violončelės akademiją. Devynias dienas nuo ryto iki vakaro uostamiestis vėl prisipildys nuostabiais violončelės garsais.


Violončelės akademijos atidarymo koncerte kartu su Klaipėdos kameriniu orkestru, vadovaujamu violončelininkų sąjūdžio Klaipėdoje iniciatoriaus Mindaugo Bačkaus, pasirodys pripažinti instrumento meistrai. Tai – KIVA pedagogai Bruno Cocset (Prancūzija), Martti Rousi (Suomija), Karine Georgian (Didžioji Britanija).

Nenuilstantis atlikėjas ir tyrinėtojas, pripažintas pedagogas ir barokinės muzikos ansamblio Les Basses Réunies įkūrėjas B. Cocset suteiks barokinei violončelei savitą skambesį. Pelnęs tarptautinį pripažinimą kaip vienas žymiausių Suomijos stygininkų, M. Rousi dažnai koncertuoja su iškiliausiais Skandinavijos ir Europos orkestrais.

K. Georgian – įžymiojo violončelininko ir pedagogo Mstislavo Rostropovičiaus mokinė, prestižinio P. Čaikovskio konkurso I premijos ir aukso medalio laimėtoja. Jos studentu Karališkajame muzikos koledže Mančesteryje buvo ir M. Bačkus. Simboliška, kad šiame koncerte jie abu atliks Arvydo Malcio Concerto grosso 2 violončelėms ir styginių orkestrui.
2017 m. vykusį Klaipėdos tarptautinį violončelės konkursą primins jo II premijos laureato ir KKO simpatijos prizo laimėtojo Kenta Uno (Austrija) pasirodymas.

Atidarymo koncertui diriguos Martynas Staškus, sukaupęs įvairialypę patirtį tiek dirbdamas profesionalioje scenoje, tiek ugdydamas jaunuosius talentus. Jis diriguoja spektakliams Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, vadovauja Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos simfoniniam orkestrui.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Klaipėdos tarptautinė violončelės akademija /KIVA/. Atidarymo koncertas K 2018-06-28 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 5.80 - 10.80
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaido:

- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų
Nuolaidos netaikomos BILIETAI.LT aptarnavimoi mokesčiui.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta