Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Beata Ignatavičiūtė, Klaipėdos brass kvintetas

A 2017-03-21 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Įvykęs renginys

Soprano ir trimito meilės istorija“

Klaipėdos brass kvintetas:
Sigitas Petrulis
(meno vadovas, trimitas), Alius Maknavičius (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba)
Solistė Beata Ignatavičiūtė (sopranas)
Programa: George Frideric Handel, Alessandro Scarlatti, Antonio Caldara, Johann Sebastian Bach, Cesar Franck, Giacomo  Puccini, Emmerich  Kalman

Koncertas vyks I aukšto fojė.
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.

Kovo 21 dieną, antradienį, 18.30 valandą Klaipėdos koncertų salės I a. fojė kviečiame paklausyti spalvingos „Soprano ir trimito meilės istorijos“. Muzikos garsais ją pasakos Klaipėdos brass kvintetas ir solistė Beata Ignatavičiūtė (sopranas).
Trimitininkas Sigitas Petrulis, prieš pusmetį tapęs Klaipėdos brass kvinteto meno vadovu, yra kupinas entuziazmo plėsti kolektyvo repertuarą ir rengti įdomias menines programas. Jo nuomone, „tobuliausias instrumentas – žmogaus balsas, ypač koloratūrinis sopranas. Jis savo skambesiu labai giminingas piccollo trimitui. Jau baroko laikais salonuose skambėdavo kūriniai sopranui, išilginiam trimitui ir kameriniam ansambliui“. 

Programoje „Soprano ir trimito meilės istorija“ S. Petrulio trimitas kurs melodingus kontrapunktus  nuostabiam Beatos Ignatavičiūtės sopranui. Jiems akompanuos kiti Klaipėdos brass kvinteto nariai: Alius Maknavičius (trimitas), Monika Miliauskienė (valtorna), Steponas Sugintas (trombonas), Vidmantas Liasis (tūba). Programoje skambės George‘o Friderico Handelio, Alessandro Scarlatti, Antonio Caldara’os, Johanno Sebastiano Bacho, Cesario Francko, Giacomo  Puccini, Emmericho  Kalmano kūriniai. Kaip galite suprasti iš autorių pavardžių, meilės istorija bus tikrai ilgaamžė: ji  prasidės XVIII, o baigsis XX viduryje.

Beata Ignatavičiūtė – Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijoje auklėtinė, vėliau dainavimo meną studijavusi Klaipėdos universiteto Menų fakultete. Ji yra Klaipėdos muzikinio teatro solistė. Beje, visi Klaipėdos brass kvnteto nariai taip pat dirba Klaipėdos muzikinio teatro simfoniniame orkestre. Jų darbo grafikai yra labai įtempti, o ypač – solistės. Viename interviu ji teigia esanti ambicinga ir mėgstanti iššūkius: „Manau, kad kuo dainininkas įvairiapusiškesnis, tuo jis yra spalvingesnis. Mano dainuojami kūriniai yra labai skirtingi tiek žanrų prasme, tiek atlikimu.“ Beata jau kelis kartus dainavo su Klaipėdos kameriniu orkestru, o dabar ją „įsimylėjo“ S. Petrulis, vis kviečiantis į Klaipėdos brass kvinteto programas.

„Muzika yra tai, kuo aš gyvenu... kuo kvėpuoju... Tai yra neatsiujama mano gyvenimo dalis. Kad ir kaip banaliai tai skambėtų, tačiau be muzikos aš savęs neįsivaizduoju. Ji mane supa visur ir visada“, –  sako B. Ignatavičiūtė. Savo profesijos entuziastas yra ir S. Petrulis, jau keletą savaičių su Beata ir kvinteto kolegomis kantriai studijuojantys būsimos programos kūrinių partitūras, ieškantys paveikiausios interpretacijos. Koncerte bus nemažai barokinės muzikos, tad jos skambesį praturtins ir klavesinas, kuriuo gros Eglė Karbauskė. Maloniai kviečiame paklausyti!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Beata Ignatavičiūtė, Klaipėdos brass kvintetas A 2017-03-21 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Trukmė:
1 val. 20 min.
Pertraukos: -

Koncerto dieną nuolaidos netaikomos!


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva