logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

ORGANUM | PIOTR SALAJCZYK

Pn 2022-10-28 19:00
Organum koncertų salė, Vilnius
14.00

ORGANUM | Piotr Salajczyk

2022 m. spalio 28 d., 19 val.

Piotr Salajczyk  – fortepijonas

 

Piotr Salajczyk – pianistas, kamerinis muzikantas, pedagogas. Kritikų laikomas vienas žymiausiu savo kartos Lenkijos atlikėjų. Jis yra Fryderyk ir Orpheus apdovanojimų laureatas už „išskirtinius lenkų muzikos kūrinius“. Atlikėjas buvo nominuotas „Politikos pasams“ (Paszporty Polityki) (2017 m.) „už jautrumą ir sumanumą, kuriuo jis artėja prie mūsų scenose užmiršto repertuaro“.

Atlikėjas yra surengęs daugybę pasaulinių šiuolaikinės muzikos premjerų, bendradarbiauja su Apollon Musagete Quartet, Royal String Quartet, Piotru Plavneru, Agata Zubel i Silezijos kvartetu. Su pastaruoju jis įrašė Miečislovo Veinbergo fortepijoninį kvintetą (Fryderyk 2018), nuo kurio prasidėjo jo susižavėjimas šiuo kompozitoriumi. Piotr yra kamerinės formacijos Wajnberg Trio įkūrėjas. Savo interesus jis sutelkia į Karolio Šymanovskio asmenybę ir kūrybą, 2018 m. užėmė viceprezidento pareigas. K. Šymanovskio draugijoje Zakopanėje.

Pianisto koncertinė veikla, plati – pasirodymai su Nacionaline filharmonija, NOSPR, Sinfonia Varsovia, Sinfonia Iuventus, AUKSO, Sinfonietta Cracovia, festivaliai Lenkijoje ir užsienyje: Varšuvos ruduo, Beijing Modern Music Festival, Musica Polonica Nova, Budapešto pavasaris, Sommets Musicaux de Gstaad , Musique et Neige, Silezijos kvartetas ir jo svečiai, NOSPR, Lenkijos fortepijono festivalis Slupske, Usedomer Musikfestival). Jo plačioje diskografijoje galite rasti diskus, įrašytus DUX, CD Accord, Haenssler, CPO ir Naxos, kurie ne kartą pelnė apdovanojimus Lenkijoje ir užsienyje (Maestro Pianiste, Pizzicato Supersonic, 5 de Diapason, keturios nominacijos Fryderyk, mėnesio albumas Opera Nederland ). Jis taip pat įrašinėjo Lenkijos radijui Laidai 2, Belgijos radijo stotims Musiq3, Deutschlandradio arba HR2.

Piotr Salajczyk vadovauja fortepijono klasei Karolio Šymanovskio muzikos akademijoje Katovicuose, kurią pats baigė pas prof. Juzefą Stomplį. Studijas baigė Zalcburgo „Mozarteum“, kuriame tuo metu vadovavo prof. Pavelas Gililovas. Piotr Salajczyk taip pat yra Sommerakademie Salzburg pianistas.

PROGRAMA:

J. Zarębski  -  Les roses et les épines  Op. 13 
F. Chopin - Ballade F Major Op. 38 No 2
W. Żeleński  - Variations in B Minor Op. 62 
F. Chopin - Barkarole F sharp Major Op. 60 
J.Zarębski - Grande Polonaise F sharp Major Op. 6

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ORGANUM | PIOTR SALAJCZYK Pn 2022-10-28 19:00 Organum koncertų salė, Vilnius 14.00
Renginys ORGANUM | PIOTR SALAJCZYK
Data / Laikas Pn 2022-10-28 19:00
Renginio vieta Organum koncertų salė, Vilnius
Kaina 14.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: 30min. iki koncerto pražios
Renginio trukmė: 1 val. 
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
 

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
''Organum'' koncertų salė
Savanorių pr. 1, Helios City 2a. Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB Organum
UAB Organum
S. Konarskio g. 9-2 Vilnius
info@organum.lt/+37069837221
Įmonės kodas: 123884954
PVM kodas LT238849515
Renginys ORGANUM | PIOTR SALAJCZYK
Data / Laikas Pn 2022-10-28 19:00
Renginio vieta Organum koncertų salė, Vilnius
Kaina 14.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ORGANUM | Neblėstantis XX a. klasikos grožis ORGANUM | Neblėstantis XX a. klasikos grožis Organum koncertų salė, Vilnius 15.00
Pirkti bilietą ORGANUM | AUDRŲ NAKTYS | MUZIKINIS PERFORMANSAS NaujasNaujasORGANUM | AUDRŲ NAKTYS | MUZIKINIS PERFORMANSAS Organum koncertų salė, Vilnius 8.00
Pirkti bilietą ORGANUM | Ulvi Hasanli ir Kiril Kutin ORGANUM | Ulvi Hasanli ir Kiril Kutin Organum koncertų salė, Vilnius 12.00 - 15.00
Pirkti bilietą ORGANUM | ANTON DROZD ORGANUM | ANTON DROZD Organum koncertų salė, Vilnius 6.40 - 8.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti