Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Vilos Trio'': D.Dėdinskaitė (smuikas), G.Pyšniak (violončelė), O.Ch.Haagenrud (fortepijonas)

T 2016-11-23 18:30
Klaipėdos koncertų salė
5.80 - 10.80


„Vakar, šiandien ir rytoj“
Vilos Trio“: Dalia Dėdinskaitė (smuikas),  Gleb Pyšniak (violončelė),  Ole Christian Haagenrud (fortepijonas, Norvegija)
Dalyvauja Marius Šinkūnas (mušamieji)

Programa:  Piotr Čaikovskij, Johanna Doderer,  Steve Swallow, Jurgis Juozapaitis, Loreta Narvilaitė

„Pažvelkime į šių dienų muziką kitaip ir atraskime joje savitą grožį, kuris kartais gali sužavėti net labiau, negu romantinės epochos kūriniai“, – teigia smuikininkė Dalia Dėdinskaitė ir violončelininkas Glebas Pyšniakas. Kartu su norvegų pianistu Ole Christianu Haagenrudu pasirodantys kaip „Vilos Trio“,  jie pristatys programą „Vakar, šiandien ir rytoj“.
Pasak atlikėjų, „vakar – tai  P. Čaikovskis, šiandien – tai mes ir šių dienų muzika, o rytoj – tai “Morgen”  . Tai žvilgsnis į rytojų – muzika, išliekanti atmintyje”.

Koncerte skambės šių dienų populiarios austrų kompozitorės Johannos Doderer  IV fortepijoninis trio  “Morgen” („Rytoj“). Dalios ir Glebo duetas atliks specialiai jiems parašytos Jurgio Juozapaičio kompozicijos  „Intima“ premjerą.

Koncerto netikėtumas – ypatingas svečias vibrafonininkas Marius Šinkūnas leis atsipalaiduoti bei pasimėgauti džiazo melodijomis ir improvizacija. Trio kartu su Mariumi atliks Loretos Narvilaitės opusą „Lietus lyja toli nuo mūsų“.

Antrojoje dalyje atlikėjai  kvies pasinerti į didžiojo rusų romantiko Piotro Čaikovskio grandiozinio fortepijoninio trio gelmes. Kūrinys užburs savo grožiu, stipriomis emocijomis ir beribe muzikine jėga.

____________________________

Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Koncerto dieną nuolaidos netaikomos
.
 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Vilos Trio'': D.Dėdinskaitė (smuikas), G.Pyšniak (violončelė), O.Ch.Haagenrud (fortepijonas) T 2016-11-23 18:30 Klaipėdos koncertų salė 5.80 - 10.80
Svarbi informacija


Durys atidaromos: 17:30 val.
Trukmė: 1 val. 40 min.

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Nuolaidos:
50 proc. – studentams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliesiems;
Neįgaliesiems, turintiems judėjimo negalią, įėjimas nemokamas (su neįgaliojo vežimėliu), vienam lydinčiam asmeniui – 50 proc. (pateikus neįgalaus asmens pažymėjimą);
20 proc. – perkant bilietus su „Laisvalaikio“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius.
20 proc. – perkant su „Daily Card“ kortele (2 bilietams); Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.
10 proc. – grupėms (20 ir daugiau žmonių).


Koncerto dieną nuolaidos nėra taikomos.
Vaikai ikimokyklinio amžiaus į vakarinius koncertus neįleidžiami.
Po trečio skambučio klausytojai į koncertą neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva