logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Klasikinės gitaros koncertas

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Romantiškas vakaras su klasikine gitara

Verkia kažkur gitara, sudaužiusi rytmečio taurę.
Verkia kažkur gitara. Jos nutildyt niekas negali.
O, gitara!
Penki kardai
Tau pervėrė širdį iš karto...

                                 (F.G.Lorka)

Aistringos, raudančios, džiūgaujančios gitaros garsų kaskados!

Atlikėjas klasikinės gitaros virtuozas Algimantas Pauliukevičius

Programoje skambės J.S.Bach, F.Tarrega, E.Pujol, J.Gaižausko ir kitų kompozitorių kūriniai klasikinei gitarai.

Algimantas Pauliukevičius klasikinės gitaros studijas baigė Lietuvoje ir Baltarusijoje, 2000 metais tarptautiniame gitaristų konkurse Italijoje pelnė pirmąją vietą.

 Būdamas aktyvus klasikinės gitaros propaguotojas, yra parengęs švietėjiškų programų vaikams ir jaunimui, dalyvavęs Lietuvos televizijos ir radijo laidose, padaręs fondinius įrašus Lietuvos radijuje. Šiuo metu yra asociacijos „Motus Recto“ prezidentas. Dabar populiarina klasikinę gitarą muzikuodamas ir organizacine veikla. Yra tarptautinio S.Šilinsko klasikinės gitaros konkurso įkūrėjas ir meno vadovas.

Šiuolaikinės muzikos klasikinei gitarai puoselėtojas, festivalių „Gaida“, „Jauna muzika“ ir kitų dalyvis. Yra atlikęs O.Balakausko, O.Narbutaitės, G.Kuprevičiaus kūrinių premjeras Yra dažnas svečias Lietuvos ir Europos koncertų salėse.

Dažnas kamerinio muzikavimo dalyvis. Yra grojęs su daugeliu Lietuvos atlikėjų - Šv. Kristoforo orkestru, M.K. Čiurlionio styginių kvartetu,  ansambliu “Vilniaus Arsenalas”. Koncertavo su dainininke G.Skėryte (ansamblis “Primaduo”), dainininkais A.Krikščiūnaite ir E.Prudkausku.

Šiuo metu dažnai koncertuoja su Dresden Staatskapelle fleitininke Cordula Bräuer.

2018-tais su šokėja Liucija Puidokaite įkūrė klasikinės gitaros ir flamenko šokio duetą ,,Duo Flame”, kuris aktyviai reiškiasi Lietuvos kultūrinėje erdvėje

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti