logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Klasikinio roko legendos: British rock band ATOMIC ROOSTER - Kaunas

Pn 2023-11-17 20:00
Kauno OAZĖ, Kaunas

Lietuvoje pirmą kartą koncertuos legendinė britų roko grupė „Atomic Rooster“

Vasara jau įpusėjo, tad koncertinio rudens sezono planai įgauna pagreitį, o koncertinis ciklas „Klasikinio roko legendos“ skelbia naują patirtį: Lietuvoje pirmą kartą ir iškart su dviem koncertais viešės legendinė britų progresyvaus roko grupė „Atomic Rooster“. Laiko patikrinta ir kokybiška roko muzika gerbėjai galės mėgautis lapkričio 17 d. (penktadienį) Kauno „Oazėje“ ir lapkričio 18 d. (šeštadienį) Vilniaus „Vakaryje“.

1969 m. vasarą tuo metu itin populiari grupė „The Crazy World of Arthur Brown“ įpusėjus turui turėjo nutraukti gastroles po JAV dėl jų klavišininko Vincento Crane'o psichinės ligos. Po kiek laiko jis ir būgnininkas Carlas Palmeris nusprendė palikti kolektyvą ir grįžti į Angliją. Jų sugrįžimo data buvo 1969 m. birželio 13 d., penktadienis - tai vėliau buvo įamžinta pirmajame naujos grupės single „Friday the 13th". Pagal kinų kalendorių tai buvo gaidžio metai, tad spontaniškai gimė ir naujos grupės pavadinimas „Atomic Rooster“ („Atominis gaidys“).

ATOMIC ROOSTER - Devil's answer:
https://youtu.be/O75iSwHnx-Y

Netrukus jie ėmė koncertuoti, o 1969 m. rugpjūčio 29 d. Londono licėjuje juos apšildė tada dar mažai žinoma grupė „Deep Purple“. Faktinis kolektyvo lyderis V. Crane‘as tuomet nuolat eksperimentavo sudėtimi, tad kiekvienas jų albumas buvo įrašomas praktiškai vis kitų muzikantų.

1970 m. birželio pabaigoje vienas iš „Atomic Rooster“ įkūrėjų Carlas Palmeris paskelbė apie savo išvykimą ir prisijungė prie vėliau legendiniu tapusio trio „Emerson, Lake & Palmer“. 1971 m. Crane'as nusprendė, kad grupei reikia dainininko, labiau orientuoto į publiką, paskelbė naują atranką, kurią laimėjo tuometinis „Leaf Hound“ vokalistas Peteris Frenchas, įrašęs su jais ir trečiąjį studijinį albumą „In Hearing of Atomic Rooster“ bei dainuojantis grupėje ir dabar.

ATOMIC ROOSTER - Tomorrow Night:
https://youtu.be/L53aTgZ8B3Y

„Atomic Rooster“ tuomet išgyveno tikrą pakilimą ir su ją papildžiusiu nauju gitaristu Steve'u Boltonu (visos karjeros metu bendradarbiavo su Davidu Bowie, Keithu Richardu, Pete'u Townsendu, Bobu Dylanu, Paulu Youngu, Belinda Carlisle ir kt.) gastroliavo Italijoje, Amerikoje ir Kanadoje. 1971 m. jie baigė savo pasaulinį turą koncertu „Oval“ kriketo arenoje, kurį stebėjo apie 65 000 žiūrovų, o scenoje kartu grojo tikri tų dienų roko monstrai „The Faces“ ir „The Who“.

Grupės likimas nuolat priklausė nuo sunkaus ir nenuspėjamo jos lyderio Vincento Crane'o charakterio bei jį kankinančių priklausomybių. Ne kartą sustabdydavęs ir vėl veiklą atnaujindavęs kolektyvas, pagaliau buvo priverstas sustoti ilgesniam laikui, kai Crane'as mirė 1989 m. vasario 14 d., perdozavęs nuskausminamųjų.

2016 m. su Vincento Crane‘o našlės palaiminimu vėl susibūrė nauja „Atomic Rooster“ sudėtis, kurioje iki šiol koncertuoja du 1970-ųjų šlovės laikotarpio nariai - vokalistas Pete'as Frenchas ir gitaristas Steve'as Boltonas. Grupės atliekamas progresyvaus roko, bliuzo ir hardroko sprogstamasis užtaisas iki šiol žavi viso pasaulio melomanus, o rudenį prie jų prisijungs ir tokios muzikos gerbėjai iš Lietuvos.

ATOMIC ROOSTER - Black Snake:
https://youtu.be/zVf7SG1-DGg

Renginio nuoroda: http://www.facebook.com/KaunoOAZE

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Klasikinio roko legendos: British rock band ATOMIC ROOSTER - Kaunas Pn 2023-11-17 20:00 Kauno OAZĖ, Kaunas 27.65 - 32.65
Renginys Klasikinio roko legendos: British rock band ATOMIC ROOSTER - Kaunas
Data / Laikas Pn 2023-11-17 20:00
Renginio vieta Kauno OAZĖ, Kaunas
Kaina 27.65 - 32.65
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: 1 (15 min.)
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: nėra


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Kauno OAZĖ
Baltų pr. 16 Kaunas Lietuva
Organizatorius
NTA, UAB
A. Juozapavičiaus pr. 7M Kaunas
864066899; renginiai@kaunooaze.lt
Įmonės kodas: 132137474
PVM kodas LT321374716
Renginys Klasikinio roko legendos: British rock band ATOMIC ROOSTER - Kaunas
Data / Laikas Pn 2023-11-17 20:00
Renginio vieta Kauno OAZĖ, Kaunas
Kaina 27.65 - 32.65
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Legendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Kaunas PopuliarusPopuliarusLegendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Kaunas Kauno OAZĖ, Kaunas
-30%
Pirkti bilietą Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas | Kauno Oazė PopuliarusPopuliarusLegendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas | Kauno Oazė Kauno OAZĖ, Kaunas
Pirkti bilietą Rūta Ščiogolevaitė ir grupė. Trijų dalių koncertas | Kauno Oazė PopuliarusPopuliarusRūta Ščiogolevaitė ir grupė. Trijų dalių koncertas | Kauno Oazė Kauno OAZĖ, Kaunas
Pirkti bilietą GUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Kaunas PopuliarusPopuliarusGUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Kaunas Kauno OAZĖ, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti