logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Koncertas ''AMŽINA MEILĖ''

K 2023-12-07 18:00 - Š 2023-12-09 19:10
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Koncertas „AMŽINA MEILĖ

 

Susitikime kupiname meilės koncerte!
Po sėkmingo, sausakimšo koncertinio turo praėjusiais metais, šiais metais vėl kviečiame į „Amžina meilė“koncertus
!
Atlikėjai džiugins gražiomis melodijomis, o muzikos melomanus nustebins Lietuvoje dar neskambėjusiais, tačiau pasaulyje pripažintais kūriniais. 

Koncertas „Amžina meilė", tai labai ryškaus laikotarpio muzikos vakaras, kada operetė pasiekė savo brandą, tačiau scenos rampas išvydo ir miuziklas. Šie du žanrai nemažą laiką karaliavo scenoje, papildydami vienas kitą naujos muzikos kalba ir smagiais šokiniais ritmais. Tada scenoje atsirado fokstrotas, tango ir kiti modernūs šokiai, kurie taip pat atsispindės ir koncerto programoje. Visa muzika bus skirta jausmui, kuris yra ne vien spektaklių, tačiau ir viso gyvenimo prasmė. 

Publikos pripažinti atlikėjai, Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius, kartu su styginių kvartetu ARCHI QUARTETT bei pianiste Aušrine Garsonaite atvers naują skambesį ne vienam vakaro kūriniui.

 

Koncerte skambės L. Bernsteino, J. Kern, E. Kalman, P. Abraham, F. Lehar ir kitų kompozitorių muzika.

Renginiai

Renginių nerasta
Pirkti bilietą (Molėtai) Koncertas ''AMŽINA MEILĖ'' (Molėtai) Koncertas ''AMŽINA MEILĖ'' Molėtų kultūros centras, Molėtai
Pirkti bilietą (Labūnava) Koncertas ''AMŽINA MEILĖ'' (Labūnava) Koncertas ''AMŽINA MEILĖ'' Kėdainių kultūros centras, Labūnavos skyrius,
Pirkti bilietą (Plungė) Koncertas ''AMŽINA MEILĖ'' (Plungė) Koncertas ''AMŽINA MEILĖ'' Plungės kultūros centras, Plungė
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti