Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Koncertas ''Pasveikinkim pavasarį'' kamerinis orkestras CANTUS, vokalinis ansamblis Jazz Island

T 2019-04-10 18:30
Vaidilos teatras, Vilnius
5.90 - 12.00

Koncertas „Pasveikinkim pavasarį“ – brandaus, klasikinę bei lengvojo žanro muziką atliekančio Kamerinio orkestro „Cantus“ ir jaunatviško, daugiabalse a cappella dainuojančio vokalinio ansamblio “Jazz Island” susitikimas. Koncerte skambėsiantys populiariosios bei klasikinės muzikos kūriniai, džiazo standartai, lietuvių liaudies dainos, klausytojus žavės žaismingu, nuotaikingu atlikimu, netikėtomis interpretacijomis ir puikiu vokalu. 

Kamerinis orkestras „Cantus“ gyvuoja jau tryliktus metus. Orkestro įkūrėjas žinomas Lietuvoje menininkas, LMTA profesorius Ričardas Sviackevičius. Kolektyve muzikuoja Lietuvos nacionalinio simfoninio, Lietuvos Valstybinio simfoninio, Operos ir baleto teatro orkestrų artistai. Nuo pat  gyvavimo pradžios orkestras yra užsitikrinęs publikos simpatijas, dalyvauja įvairiuose festivaliuose, koncertuose, projektuose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Jazz Island -  Lietuvos pasididžiavimas. Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai - tituluoti atlikėjai, pelnę ne vieną prestižinį apdovanojimą, surengę daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje. Ansamblio vadovas Artūras Novikas, kuris ne tik išugdė jaunus žmones, jiems vadovauja, bet ir aranžuoja visą kolektyvo repertuarą. Grupė įkurta 1991 metais, šiuo metu dainuoja jau aštuntoji dainininkų karta.  

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Koncertas ''Pasveikinkim pavasarį'' kamerinis orkestras CANTUS, vokalinis ansamblis Jazz Island T 2019-04-10 18:30 Vaidilos teatras, Vilnius 5.90 - 12.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 30% studentams, moksleiviams, senjorams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 1€ su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 2€ perkant 5 ir daugiau bilietų

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius