logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Koncertinis šokis: ''BOLERO-EXTENDED''

Š 2023-12-30 20:00
Vilniaus Rotušė, Vilnius

X Festivalis KALĖDINIS VILNIUS
Koncertinis šokis:
BOLERO - EXTENDED

Išskirtinis įvykis sostinėje - tarptautinių kritikų liaupsinamas muzikos ir šokio spektaklis BOLERO-EXTENDED” atvyksta į Vilnių! Net aštuoni violončelininkai bei aštuoni šiuolaikinio šokio šokėjai scenoje nustebins kiekvieną žiūrovą visiškai nauja ir negirdėta Maurice Ravelio įžymiojo kūrinio Bolero” interpretacija. 

*Ribotas klausytojų/žiūrovų skaičius - 150 asm. Pirmieji bilietai - už specialią kainą.

★★★★★ Tai elegantiškas, jaudinantis kūrinys, kuriame gyva muzika, perkusiniai efektai ir šelmiška, bet šiurpti odą verčianti choreografija susijungia į neįtikėtiną potyrį.
Tai keistuoliškas, koketiškas ir didingas šokio spektaklis, akomponuojamas violončelių.

Claire Wood. BOLERO-EXTENDED. The Wee Review (theweereview.com), 2022 08 25.

★★★★★ „Šiame unikaliame bendrame Danijos ir Lietuvos pastatyme šiuolaikinio šokio kūrėjai Granhøj Dans ir Šeiko šokio teatras suvienijo jėgas su Klaipėdos violončelių oktetu, kad sukurtų muzikos ir judesio kakofoniją. Lėtai, lyg tektoninių plokščių judėjimas, augdamas į kulminaciją, spektaklis verstų raudonuoti ir patį Ravelį.”

The Scotsman (www.scotsman.com). Edinburgh Festival Fringe

APIE:

Tai valandą trunkantis violončelių ir šokio „Boléropriverčiantis naujai pažvelgti į kanoninį kūrinį.

Šokio spektaklis „Boléro-Extended“ – tai neįprasta ir originali vieno garsiausių prancūzų kompozitoriaus Mauriceo Ravelo kūrinių „Bolérointerpretacija. Lengvai atpažįstama melodija ir jos parafrazės scenoje vizualizuojamos Šeiko šokio teatro šokėjų ir Klaipėdos violončelių okteto atlikėjų. Originaliai dekonstruojama M. Ravelo muzika, scenoje atliekama vienos, kelių ar iš karto aštuonių violončelių, suskamba netikėtai ir šiuolaikiškai.

Danų choreografas Palle Granhøjus drauge su šokėjais kuria varžančiose aplinkybėse atsidūrusių asmenybių portretų galeriją, atskleisdamas unikalias kiekvieno trupės šokėjo savybes ir jomis papildydamas muzikinį spektaklio audinį bei interpretaciją. Choreografas scenoje siekia išryškinti žmogiškąją būtį, užuot eksponavęs šokėjų plastiką ir choreografijos ypatybes, P. Granhøjus scenoje siekia atskleisti vyrus ir moteris, tokius, kokie jie yra: tikrus, gyvus ir sudėtingus.

Idėja vieną M. Ravelo orkestrui skirtą „Boléroatlikti gyvai tik violončelėmis gimė Tarptautinio Klaipėdos violončelės festivalio ir konkurso iniciatoriui Mindaugui Bačkui, o ilgamečio bendradarbiavimo su Šeiko šokio teatru dėka ši mintis peraugo į unikalų šokio ir gyvos muzikos spektaklį.

Tarptautiniu mastu pripažintas danų choreografas Palle Granhøjus garsėja autorine obstrukcijos technika. Ji leidžia choreografui transformuoti šokėjų judesius, ribojant jų veiksmus, ir taip atskleisti vidinius jų asmenybės sluoksnius. Per pastaruosius 30 m. glaudžiai bendradarbiaudamas su šokėjais jis yra sukūręs apie keturias dešimtis šokio spektaklių. P. Granhøjus, savo kūryboje dažnai derina šiuolaikinio šokio kalbą su klasikine muzika, yra sukūręs spektaklių pagal Igorio Stravinskio („Šventasis pavasaris) ir Gustavo Mahlerio (2men2mahler“ ir „Men & Mahler) kūrinius. P. Granhøj nuolat kuria Orhuse įsikūrusiai savo trupei „Granhøj Dans, o jo darbai jau pristatyti 49 pasaulio šalyse.

Festivalio koncerto partneris: Vilniaus rotušė
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Koncertinis šokis: ''BOLERO-EXTENDED'' Š 2023-12-30 20:00 Vilniaus Rotušė, Vilnius 43.20 - 48.00
Renginys Koncertinis šokis: ''BOLERO-EXTENDED''
Data / Laikas Š 2023-12-30 20:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 43.20 - 48.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 10% moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Vilniaus Rotušė
Didžioji gatvė 31 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Jasinskio g. 14A-51, Vilnius
arslituanica@gmail.com/+37068754644
Įmonės kodas: 303224736
PVM kodas ND
Renginys Koncertinis šokis: ''BOLERO-EXTENDED''
Data / Laikas Š 2023-12-30 20:00
Renginio vieta Vilniaus Rotušė, Vilnius
Kaina 43.20 - 48.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Kalėdos: "Vaikiškoji siuita. Koncertas visai šeimai" PopuliarusPopuliarusKalėdos: "Vaikiškoji siuita. Koncertas visai šeimai" Vilniaus Rotušė, Vilnius
Pirkti bilietą Kalėdos: ''Schubert. Trio. Geniušas/Dėdinskaitė/Pyšniak'' PopuliarusPopuliarusKalėdos: ''Schubert. Trio. Geniušas/Dėdinskaitė/Pyšniak'' Vilniaus Rotušė, Vilnius
Pirkti bilietą "Pražūti malonumų sūkury!": Elena Sverdiolaitė (sopranas), Jonas Šopa (fortepijonas) PopuliarusPopuliarus"Pražūti malonumų sūkury!": Elena Sverdiolaitė (sopranas), Jonas Šopa (fortepijonas) Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
Pirkti bilietą Papildomas koncertas. Naujieji metai: ''Vivaldi. Piazzolla. Metų laikai'' PopuliarusPopuliarusPapildomas koncertas. Naujieji metai: ''Vivaldi. Piazzolla. Metų laikai'' Vilniaus Rotušė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti