Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

KOSTAS SMORIGINAS. KŪRYBOS VAKARAS

S 2017-04-23 17:00
Kauno valstybinis lėlių teatras, Kaunas
Įvykęs renginys
KOSTAS SMORIGINAS
KŪRYBOS VAKARAS

balandžio 23 d. 17 val.
KAUNO LĖLIŲ TEATRAS

KOSTAS SMORIGINAS – visapusiška asmenybė

Galima būtų daug kalbėti apie Kostą Smoriginą kaip apie įvairių konkursų ir festivalių laureatą bei nominantą. Bet mes manome, jog apie tai daug kur ir įvairiom progom buvo pasakyta.

Pakanka paminėti, jog 2004 metais Kostui Smoriginui buvo skirta Lietuvos nacionalinės kultūros premija ir tuo viskas pasakyta !

Bent kiek pažįstančiam Kostą daug įdomiau kaip jis ir koks jis. Ar jis aktorius, ar daininkas, ar režisierius? Visų pirma jis paprastas žmogus. Visada susikaupęs ir mąslus. Kiek paslaptingas ir iš pirmo žvilgsnio, atrodantis tylus. Bet pakanka įsižiebti bent menkai netobulybės apraiškai – pabunda ,,vulkanas‘‘ su visomis emocijomis ir rankų gestais... Kostui ne vis vien kokia jo aplinka ir kaip viskas vyksta. Kostas Smoriginas didelis žinovas ir profesionalas, pagaliau talentas. Viskas, ką bedarytų Kostas turi būti profesonalu ir nepriekaištinga.

Ne be reikalo jį mėgo tokie Lietuvos režisūros korifėjai kaip Dalia Tumalevičiūtė, Eimuntas Nekrošius, Vytautas Žalevičius. Jam teko suvaidinti daugelyje spektaklių ir kino filmų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Yra pelnęs ne vieną prizą ne vienoje šalyje. Pagaliau Kostas daugelyje spektaklių ne tik vaidino, bet ne mažiau ir pats režisavo.

Tačiau mes labiausiai norėtume atkreipti dėmesį į šio universalaus menininko savybę, kurti dainas ir jas, akompanuojant gitarai, atlikti. Vargu ar atsirastų daug žmonių, kurie neatpažintų sodraus Kosto baritono. O jei daininką gali atpažinti vien iš balso, vadinasi jis labai savitas. Artistui būti savitam reiškia turėti aukščiausio laipsnio pripažinimą. Vadinasi žiūrovas ar klausytojas, norėdamas pasimėgauti tuo savitumi, turi atrasti tik tave. T.y. – tą atlikėją, kurio atliekamos dainos jam teikia malonumą arba tą aktorių, kurio vaidyba jį žavi. Toks yra Lietuvos nacionalinės kultūros premijos laureatas KOSTAS SMORIGINAS.

Švelnūs gitaros virpesiai ir nepamirštamas, balsas gali suvirpinti kiekvieno klausytojo širdį tikru, nuoširdžiu, žadinančiu gyvenimui garsu. Koncertas bus skirtas visiems išsiilgusiems nuoširdžios, prasiskverbiančios iki širdies gelmių muzikos.

Laukiame Jūsų balandžio 23 d. 17 val. KAUNO LĖLIŲ TEATRE
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
KOSTAS SMORIGINAS. KŪRYBOS VAKARAS S 2017-04-23 17:00 Kauno valstybinis lėlių teatras, Kaunas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki regninio
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Laisvės al. 87A Kaunas Lietuva
Organizatorius
AMPLUA, VšĮ
Draugystės g. 17 -1 Kaunas
atm.gastroles@gmail.com
Įmonės kodas 304447553