Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

K.Smoriginas ir A.Balsys. Nauja koncertinė programa

Pn 2017-01-27 18:00
Telšių Žemaitės dramos teatras, Telšiai
7.60 - 13.20
KOSTO SMORIGINO NAUJA MUZIKINĖ PROGRAMA: APIE TARNYSTĘ IR PAŠAUKIMĄ

Naujos koncertinės programos pristatymui Lietuvos miestuose ruošiasi aktorius, režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Kostas Smoriginas kartu su kompozitoriumi Audriumi Balsiu. Iki šių metų pabaigos suplanuoti 5 pristatymo koncertai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, o 2017 m. sausio pabaigoje – koncertas Telšiuose.

Paklaustas, kodėl naujoje programoje daug dėmesio skiriama klouno personažui, ir kokią žinutę jis siekia perduoti žiūrovams, dainuojantis aktorius atsako: “Tai toks pat vaidmuo kaip ir kiti vaidmenys. Kaip Bebenčiukas, kaip dėdė Vania, Kvadratas ar Makbetas… Šitas dviejų pagyvenusių klounų pasirodymas yra apie mus supantį pasaulį, apie vaidmenis, kurie brangūs, ir net tuos, kurių nesinori prisiminti, apie kolegas, kurių jau nėra, apie tuos, kurie neišlaikė, kurie išdavė, bet svarbiausia – apie tarnystę, likimą ir, pagaliau, savo pašaukimą”.
Paskutiniu metu artistas dažnai svarsto apie kūrėjo poziciją visuomenę, apie darbą ir tarnys-tę… “Dažniausiai į klausimą “Kur dirbate?” negalvodamas atsakai “Dirbu teatre”, bet štai senose teatrines tradicijas turinčiose šalyse atsakymas būtų “tarnauju teatre”. “Man patinka žodis “tarnauju”, nes buvimas scenoje, tai ne darbas, o tikriausia tarnystė – mūzom, žiūrovams. Ir tai ne nusižemini-mas, tai Likimas”. Be poreikio dalintis kūrėjo tarnystė sunkiai įsivaizduojama, o ir neįmanoma” – sako Kostas Smoriginas.
Su bičiuliu, kompozitoriumi, aranžuotoju Audriumi Balsiu K.Smoriginas dirba ne pirmus me-tus. Talentingas ir jautrus muzikantas yra aranžavęs keletą bardo kompaktinių plokštelių (taip pat ir paskutinį “Albumą” (2013). Tačiau viename koncerte, kaip scenos partneriai jie pasirodys pirmą kartą. Abu teigia, kad jaučiasi komfortiškai, papildo vienas kitą, o repeticijų laikas buvo įdomus ir turiningas.
“Esu laimingas, nes užsiimu mėgstama veikla, realizuoju save tiek muzikoje, tiek teatro scenoje, esu reikalingas. O ko daugiau reikia?!“ – samprotauja artistas. O paprašytas papasakoti savo mėgstamiausią anekdotą apie klouną, nusišypso:
„Nueikime į cirką? – O kam? – Pasižiūrėsime į mūsų santykius iš šalies“.
Pasižiūrėti ir išgirsti dviejų talentingų kūrėjų bendro muzikinio darbo žiūrovai kviečiami sausio 27 d. 18 val. Telšių Žemaitės dramos teatre

VšĮ „Bardai LT“ informacija
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
K.Smoriginas ir A.Balsys. Nauja koncertinė programa Pn 2017-01-27 18:00 Telšių Žemaitės dramos teatras, Telšiai 7.60 - 13.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: ~1:45
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta