logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras

Pr 2023-05-01 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas

Pasaulinė premjera: džiazo žvaigždė Kurtas Ellingas ir Kauno miesto simfoninis orkestras

Didžiausias Lietuvoje džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia 2023 metų gegužės 1-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje festivalio kvietimu pasirodys vienas garsiausių pasaulio džiazo dainininkų Kurtas Ellingas. Festivalio publikai JAV žvaigždė, dviejų prestižinių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Kurtas Ellingas, pristatys pasaulinę premjerą – programą, atliekamą su Kauno miesto simfoniniu orkestru. Kaune bus galima išgirsti kūrinius, kurie specialiai aranžuojami šiam projektui, o scenoje su K. Ellingu gros Algimanto Treikausko vadovaujamas Kauno miesto simfoninis orkestras, kuriam diriguos Karolis Variakojis.

Kauno miesto simfoninis orkestras yra koncertavęs su daugeliu garsių pasaulio atlikėjų, o 2021-aisiais festivalio „Kaunas Jazz“ publika mėgavosi jo pasirodymu su populiariuoju džiazo dainininku Gregory Porteriu.

Svarbiausio pasaulyje džiazo žurnalo „Downbeat“ kritikai Kurtą Ellingą net 17 kartų yra išrinkę geriausiu džiazo vokalistu. Net dvylika kartų geriausiu metų vokalistu jį išrinko JAV džiazo žurnalistų asociacija. Ir tai – tik pora iš daugelio šio artisto pelnytų pripažinimo ženklų.

Šiandien Kurto kolekcijoje – jau penkiolika „Grammy“ nominacijų ir dvi pergalės geriausio vokalinio džiazo albumo kategorijoje.

Kurto Ellingo paslaptis – nuostabiai valdomas, su niekuo nesupainiojamas balsas, virtuoziškos improvizacijos ir iš kiekvieno kūrinio sklindanti poezija. Išskirtinis dainininko bruožas – gebėjimas imti garsius instrumentinio džiazo kūrinius, rašyti jiems tekstus ir paversti dainomis.  Tuo pačiu šis atlikėjas – be galo dinamiškas, originalus ir įtraukiantis publiką, o scenoje sugebantis kiekviena daina papasakoti istoriją.

Pagrindinis Kurto Ellingo muzikinis partneris šiame albume – gitaristas Charlie Hunteris, su dainininku atvyksiantis ir į Kauną. Gitaristas garsėja kaip daugybėje skirtingų žanrų pagarbą pelnęs muzikantas ir prodiuseris.

Daugiau informacijos www.kaunasjazz.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras Pr 2023-05-01 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 34.00 - 64.90
Renginys KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras
Data / Laikas Pr 2023-05-01 19:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 34.00 - 64.90
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

AUDI bei Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: kreiptis į info@bilietai.lt. Turėsite galimybę pasirinkti bilietus 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: 
Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo gruodžio 12 d. iki gruodžio 25 d. Neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą nuo gruodžio 28 dienos.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Įmonės kodas: 135977836
PVM kodas LT359778314
Renginys KURT ELLING & Kauno miesto simfoninis orkestras
Data / Laikas Pr 2023-05-01 19:00
Renginio vieta Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Kaina 34.00 - 64.90
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą KOTRYNA JUODZEVIČIŪTĖ COLLECTIVE (Lietuva/Lithuania) KOTRYNA JUODZEVIČIŪTĖ COLLECTIVE (Lietuva/Lithuania) Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Jurbarkas
Pirkti bilietą JUDYTA PISARCZYK & PAWEŁ KACZMARCZYK TRIO JUDYTA PISARCZYK & PAWEŁ KACZMARCZYK TRIO Joniškio Raudonoji (Žieminė) Sinagoga, Joniškis
Pirkti bilietą Egidijus Buožis group & Cappella`A ir Zara McFarlane Egidijus Buožis group & Cappella`A ir Zara McFarlane Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Pirkti bilietą Zara McFarlane Zara McFarlane Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti