logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Labdaros aukcionas ''Sušildykime mažąsias širdeles''

K 2021-12-09 19:00
ONLINE (nuotoliniai renginiai internetu)
31.20 - 101.20

 

Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubo „Smiltė“ vardu kviečiame Jus į tradicinį labdaros aukcioną  “SUŠILDYKIME MAŽĄSIAS ŠIRDELES” , kuris  vyks jau penkioliktą kartą.

 

Gruodžio 9 dieną, 19 val. Internetu vyks labdaros aukcionas “Sušildykime mažąsias širdeles”. Renginį globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

 

Kiekvienas įsigytas bilietais -  tai auka vaikams, jų šeimai, kad sužinotos negailėstingos diagnozės našta taptų lengvesnė. Mūsų tikslas, kad kiekvienas iš mūsų galėtume prisidėti prie šios gražios akcijos. Tai padaryti labai paprasta, už renginio bilietus ir renginio metu įsigytus meno kūrinius surinkta suma keliaus vaikams, kurie šiuo metu grumiasi su onkologinėmis ligomis...

 

Žiūrovų laukia muzikinė dovana ir gražus laikas praleistas kartu darant gerus darbus.

Penkioliktą kartą vyksiantis Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubo ,,Smiltė”  labdaros renginys “Sušildykime mažąsias širdeles” seniai pretenduoja į vieną reikšmingiausių paramos akcijų Lietuvoje. Paremta virš 100 šeimų, paaukotos lėšos viršijo visus lūkesčius, sulaukė labai daug teigiamų atgarsių. Jau nebėra Lietuvoje dailininkų, kurie negirdėjo apie šį renginį. Mes nebeišgirstam žodžio “ne”, kai kreipiamės į juos, prašydamos darbų. Visa eilė garbių menininkų darbus kuria tikslingai - būtent mūsų aukcionui.  Visus 15 metų renginį lydi angelo sparnai; drožto, tapyto, lipdyto…

Ir kūdikio akys kvietime … Mes tikime, kad  iš akių į širdį eina kelias, kuris aplenkia protą, o angelo sparnai atskleidžia jūsų dosnumą.

Šiemet renginys vyks pandemijos sąlygomis – internetu, tiesioginės transliacijos metu, gruodžio 9 dieną 19.00val. Aukcione dalyvaus 28 gerbiami Lietuvos menininkai, bus paruodami 32 meno kūriniai. Šiuo metu galerija pildoma.

 

Daugiau informacijos, meno kūrinių katalogą galite rasti:   www.lcsmilte.lt  

 Facebook paskyroje : Lions Klubas Smiltė

Mes  nuoširdžiai džiaugiamės ne vien aukotomis sumomis, didelį džiaugsmą mums suteikia mintis, kad turime šitokią daugybę atvirų, kilniaširdžių ir puikiai suvokiančių mūsų mintis ir siekius draugų bei pažįstamų, kurie mus remia, dalyvauja ir aukoja mūsų renginio metu.  

 

Dėkojame Jums Klaipėdos apskrities moterų LIONS klubo „Smiltė“  vardu

 2021-2022m. prezidentė Vilija Katkauskienė

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Labdaros aukcionas ''Sušildykime mažąsias širdeles'' K 2021-12-09 19:00 ONLINE (nuotoliniai renginiai internetu) 31.20 - 101.20
Svarbi informacija
Renginio transliacija vyks internetu.
 
24 val. iki renginio pradžios,  užsakyme nurodytu el. paštu, bus atsiųsta nuoroda transliacijai stebėti. Prašome įsitikinti, kad užsakyme el. pašto adresas yra nurodytas teisingai.
 
Pardavimas vyksta tik internetu.
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

 

Transliacijos pradžia: 18:40
Transliacijos trukmė: ~2:50
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Organizatorius
Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubas ''Smiltė''
Klaipėdos apskrities LIONS moterų klubas ''Smiltė''
Žvejų g.13-1, Klaipėda
+370 698 41191/ lcsmilte@gmail.com
Įmonės kodas: 300096676
Ta pati renginio vieta