logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LAIKO PUSLAPIAI ŠVENTINIS KONCERTAS

Pn 2021-12-31 18:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai
36.00 - 45.00

Gruodžio 31 d., sekmadienį, 18 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

LAIKO PUSLAPIAI
ŠVENTINIS KONCERTAS

ROLANDAS BUTKEVIČIUS, saksofonas
MARIUS ŠINKŪNAS, vibrafonas
NERIJUS BAKULA, akordeonas

Programa

Šventinė džiazo muzikos programa


Paskutinis 2021-ųjų metų koncertas, paskutinis buvusio laiko puslapis... Užverčiant praėjusių metų knygą, kartu su atlikėjais kviečiame šį vakarą praleisti kartu! R. Butkevičiaus, M. Šinkūno, N. Bakulos džiazo natų puslapiai, lyg skambantis laikas, sukurs šventinę nuotaiką, stiprios energijos vibracijomis užpildys mūsų vizijas, nukreipdami jas link ateinančių metų siekių.

Rolandas Butkevičius – džiazo saksofonininkas, multiinstrumentininkas, greta saksofono puikiai įvaldęs klarnetą ir fleitą. Atlikėjas 1997 m. baigė džiazo studijas Klaipėdos universitete.

Nuo 2002 m., išvykęs į Ispaniją, R. Butkevičius užsiima koncertine ir pedagogine veikla, Vigo mieste suburia diksilendą „Vicus swing band“, bigbendą „Big bang band“, jaunimo džiazo orkestrą „Navia swing band“, įkuria ir organizuoja festivalį „Navia swing festival“.

Jis koncertavo daugelyje tarptautinių bliuzo ir džiazo festivalių, bendradarbiavo su įvairiomis grupėmis kaip kviestinis solistas. Yra įrašęs albumus su: Karolio Biveinio džiazo kvartetu „Moments of Reflection“, argentiniečių funk-rock grupe „Phantom Club“, „Funksiona!“, Ispanijos rockabilly kolektyvu „Rockin‘ Gina & The Sentinels“, „One crazy Night“. Naujausias bosanovos, bliuzo ir džiazo albumas „Vatapa quinteto Vol 2“, įrašytas 2019 m. Ispanijoje.

2019 m. atlikėjas sugrįžo gyventi į Lietuvą.

Marius Šinkūnas – vibrafonininkas, respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatas, studijavo Liono muzikos ir šokio akademijoje Prancūzijoje (prof. Jeano Geffroy kl.) bei Vakarų Mičigano universitete JAV (prof. Jody Moonerto kl.). Jis dalyvavo Toshihiro Akamatsu (Japonija), Lindos Maxey ir Edo Saindono (JAV), Marko Pekarsky (Rusija), Stanislavo Skoczynskio (Lenkija), Marko Suterio ir Sandeepo Daso (Prancūzija) vibrafono meistriškumo pamokose. Džiazo atlikimo meno mokėsi pas Toshihiro Akamatsu.

Atlikėjas yra grojęs su Lietuvos nacionaliniu ir Kauno simfoniniais orkestrais, Šv. Kristoforo bei Klaipėdos kameriniais orkestrais, su Jungtiniu Baltijos šalių simfoniniu orkestru Švedijoje, Vokietijos-Skandinavijos simfoniniu orkestru Vokietijoje, koncertavęs su džiazo, šiuolaikinės ir klasikinės muzikos atlikėjais, pasirodęs solo bei skirtingų ansamblių sudėtyse.  

Nerijus Bakula – akordeonininkas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventas, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, už pasiekimus, apdovanotas LR Prezidento, Ministro Pirmininko ir kt. padėkomis. Groja pop, word, džiazo, tango muziką su žinomais šalies, bei užsienio instrumentalistais ir dainininkais, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Koncertavo Italijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Prancūzijoje, Ukrainoje, Slovėnijoje, Danijoje, JAV, Kanadoje ir kt. Su įvairiais ansambliais dalyvavo Vilniaus, Birštono, Nidos, Panevėžio džiazo ir kt. festivaliuose bei koncertuose.

 

Renginio nuoroda: http://www.ambravox.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LAIKO PUSLAPIAI ŠVENTINIS KONCERTAS Pn 2021-12-31 18:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 36.00 - 45.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ „Ambra Vox“
Žirmūnų g. 12-26 Vilnius
+370 612 31170; ambra@ambravox.lt
Įmonės kodas: 302719606
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą DIEVIŠKASIS MIKELANDŽELAS TEATRALIZUOTA PROGRAMA DIEVIŠKASIS MIKELANDŽELAS TEATRALIZUOTA PROGRAMA Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 17.60 - 22.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą LEGENDOS APIE MUS LEGENDOS APIE MUS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 17.60 - 22.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SOFIJOS TYZENHAUZAITĖS JAUSMŲ ATSPINDŽIAI SOFIJOS TYZENHAUZAITĖS JAUSMŲ ATSPINDŽIAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą LIETUVOS IR ITALIJOS PORTRETAI LIETUVOS IR ITALIJOS PORTRETAI Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SUSTOJĘS LAIKAS SUSTOJĘS LAIKAS Užutrakio dvaro sodybos rūmai, Trakai 16.00 - 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!