Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Latvijos radijo bigbendas | ''Užutrakio vakarai'' 2020

S 2020-08-09 19:00
Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasa, Trakai
11.20

2020-08-09

Latvijos radijo bigbendas

Solistai Sofija Rubina-Hunter (vokalas, Estija), Jason Hunter (trimitas, JAV-Estija)

Programoje: džiazo, soul ir populiariosios muzikos ritmai

Latvijos radijo bigbendas įkurtas 1966 m. Po Latvijos nepriklausomybės atkūrimo 1996 m. Latvijos radijo bigbendo – vienintelio profesionalaus Latvijos džiazo orkestro – veikla buvo nutraukta. Po 16 metų trukusios pertraukos, su naujomis idėjomis ir atsinaujinęs, Latvijos radijo bigbendas atgimė. Džiazo orkestro renesansą įtakojo tokie Latvijos džiazo muzikantai kaip Māris Briežkalns, Kārlis Vanags ir kompozitorius Raimonds Pauls.
Pirmas atkurto orkestro pasirodymas buvo su vienais žinomiausių džiazo pasaulio vokalistais Kurt Elling ir italų džiazo diva Roberta Gambarini. Nuo tada bigbendas koncertuoja su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Džeimsas Morrisonas, Seamus Blake, Randy Brecker, Kurt Rosenwinkel, Marius Neset, Jojo Mayer, Richard Bona, Michael Pipoquinha ir daugeliu kitų. Kiekvienas bigbendo pasirodymas yra tarsi energijos mainai tarp muzikantų ir auditorijos. Šiandien kolektyvas yra neatsiejama Latvijos kultūros dalis ir rengia naujus ir įdomius projektus, vadovaujant Kārliui Vanagui.
Sofija Rubina-Hunter yra puikiai žinoma Estijos džiazo ir soul muzikos atlikėja. Ji dalyvavo daugelyje džiazo festivalių bei konkursų Europos šalyse, tokiuose kaip „Lady Summertime“, „Sony Jazz Stage“, „Nomme Jazz“, „The VOICE Russia“ ir daugelyje kitų. 2009 m. ji studijavo Berklio muzikos koledže (JAV). Dalyvaudama Berklio džiazo instituto  programoje atlikėja įgijo galimybę koncertuoti  visame pasaulyje žinomuose klubuose, tokiuose kaip „Blue Note“ Niujorke.
,,Dalis mano pasirodymų yra visiška improvizacija. Aš mėgstu būti žaisminga scenoje ir visuomet noriu nustebinti publiką“, – teigia Sofija Rubina-Hunter.
Per 20 metų atlikėja išleido 5 albumus ir per 20 singlų. 2016 m. išleistas jos džiazo albumas ,,In the Land of OO-Bla-Dee“ pripažintas geriausiu džiazo muzikos albumu Estijos muzikos apdovanojimų ceremonijoje.
Jason Hunter yra trimitininkas, aranžuotojas ir kompozitorius, kilęs iš Los Andželo, Kalifornijos (JAV). Baigęs studijas prestižiniame Berklio muzikos koledže, Bostone, Jason’as koncertuoja įvairiuose projektuose po visą pasaulį kaip lyderis ir kaip grupės narys. Šiuo metu trimitininkas gyvena Taline, Estijoje.

Jason Hunter kompozicijų stilius apibūdinamas kaip Amerikos vakarinės pakrantės džiazo tradicija sujungta su modernaus džiazo elementais, ir grupės lyderis užtikrina, kad tai yra gera muzika kūnui, protui ir sielai.


Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasa   
Koncerto pradžia 19.00 val.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Latvijos radijo bigbendas | ''Užutrakio vakarai'' 2020 S 2020-08-09 19:00 Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasa, Trakai 11.20
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus 45 min. iki regninio
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos
 
Išankstiniai bilietai pigiau!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
VšĮ Nepriklausomi garso režisieriai
Justiniškių g. 36-36 Vilnius
861285262 / uzutrakiovakarai@gmail.com
Įmonės kodas: 126092590
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Lukas Geniušas | Lietuvos kamerinis orkestras | ''Užutrakio vakarai'' 2020 PopuliarusPopuliarusLukas Geniušas | Lietuvos kamerinis orkestras | ''Užutrakio vakarai'' 2020 Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasa, Trakai 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Finalinis festivalio koncertas | ''Užutrakio vakarai'' 2020 PopuliarusPopuliarusFinalinis festivalio koncertas | ''Užutrakio vakarai'' 2020 Užutrakio dvaro sodybos rūmų terasa, Trakai 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!