logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Ledisi (JAV). Ledisi sings Nina

Š 2024-04-27 19:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas

Balandžio 27-osios vakarą Nacionaliniame Kauno dramos teatro scenoje karaliaus Ledisi – žymi amerikiečių dainininkė, „Grammy“ laureatė, Kaune pristatysianti legendinės atlikėjos Ninos Simone repertuarui skirtą programą.

Šeštadienio vakaro teatre taps Ledisi – amerikiečių dainininkė, kuri net 14 sykių buvo nominuota prestižiniams „Grammy“ apdovanojimams.

2021-aisiais ši muzikantų išsvajota statulėlė atsidūrė jos rankose – už kūrinį „Anything For You“, pripažintą geriausiu tradicinio ritmenbliuzo atlikimu.

„Kalbant apie šiuolaikinius vokalistus, beveik niekas pasaulyje negali dainuoti taip, kaip ji. Ji viena didžiųjų pasaulio vokalisčių, taškas“, - sako popmuzikos žvaigždė Johnas Legendas.

Įspūdingoje Ledisi karjeroje, kuri trunka jau beveik tris dešimtmečius, yra 11 studijoje įrašytų albumų, dvi knygos, daugybė apdovanojimų ir keli vaidmenys kino ir televizijos filmuose. Net du sykius ekrane ji įkūnijo vieną žymausių gospelų dainininkių Mahalią Jackson.

Ledisi – viena mėgstamiausių kadenciją baigusio JAV prezidento Baracko Obamos ir jo sutuoktinės Michelle dainininkių. Tarp kitų jos gerbėjų – amžinatilsį Prince‘as, Natalie Cole, Stevie Wonderis, Chaka Khan ir kitos popmuzikos ikonos. Dainininkė koncertavo su Dave‘u Matthewsu, Maxwellu, Herbie Hancocku, Robertu Glasperiu ir kitomis ryškiausiomis pasaulio žvaigždėmis.

Naujausias jos darbas, kurį dainininkė pristatys ir Kaune, yra albumas „Ledisi Sings Nina“ – jame Ledisi atlieka legendinės džiazo žvaigždės Ninos Simone repertuarą.

Šiam albumui, kuris buvo nominuotas „Grammy“ statulėlei, dainininkė surinko tikrą svajonių komandą – Nyderlandų orkestrą „Metropole Orkest“ bei Naujojo Orleano džiazo orkestrą, garsų aranžuotoją bei dirigentą Julesą Buckley, vokalistes Lizz Wright, Lisą Fischer ir Alice Smith.

2020-aisiais šis projektas buvo pristatytas specialiame televizijos šou. Lietuvoje bus atliktas gastrolėms pritaikytas šio projekto variantas su muzikantų grupe.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Ledisi (JAV). Ledisi sings Nina Š 2024-04-27 19:00 Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Renginys Ledisi (JAV). Ledisi sings Nina
Data / Laikas Š 2024-04-27 19:00
Renginio vieta Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~18:30
Pertraukos: 1
Renginio kalba:
lietuvių/anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
JJJAZZ VŠĮ
JJJAZZ VŠĮ
Kęstučio g. 62 44304 Kaunas
festival@kaunasjazz.lt / 8-37-750145
Įmonės kodas: 135977836
PVM kodas LT359778314
Renginys Ledisi (JAV). Ledisi sings Nina
Data / Laikas Š 2024-04-27 19:00
Renginio vieta Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą RAY GREENE (JAV/USA) | Palanga PopuliarusPopuliarusRAY GREENE (JAV/USA) | Palanga Muzikos klubas VANDENIS, Palanga
Pirkti bilietą RAY GREENE (JAV/USA) | Joniškis PopuliarusPopuliarusRAY GREENE (JAV/USA) | Joniškis Joniškio Raudonoji (Žieminė) Sinagoga, Joniškis
Pirkti bilietą Giedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV) PopuliarusPopuliarusGiedrius Nakas (Lietuva) ir Theo Croker (JAV) Nacionalinis Kauno dramos teatras, Kaunas
Pirkti bilietą JORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) PopuliarusPopuliarusJORGE LUIS PACHECO (Kuba/Cuba) Jurbarko parodų ir koncertų salė (cerkvė), Jurbarkas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti