logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.20. un 19.06.21.)

Š 2021-12-11 20:00
Arēna Rīga, Rīga
60.72 - 434.40
Koncertas yra perkeliamas į 2021 metų gruodžio 11 d.
 
Bilietai galioja tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Dėl daugiau informacijos prašome kreiptis į organizatorių smart@smartevents.lv 
 
 Tai precedento neturintis įvykis - KINO grupė nesirinko per 30 metų! Programos pagrindas yra tikrasis Viktoro Tsoi balsas, suskaitmenintas iš originalių CINEMA daugiakanalių įrašų. Grupėje yra du originalūs skirtingų metų grupės bosininkai Aleksandras Titovas ir Igoris Tikhomirovas bei nuolatinis gitaristas Jurijus Kasparjanas. Koncerte taip pat vaidina būgnininkas, klavišininkas ir ritmo gitaristas. Vienas iš laidos kūrėjų ir prodiuserių yra Aleksandro Tsoi, Viktoro sūnus.
 
Projekto idėja yra parodyti, koks gali būti KINO grupės pasirodymas 2020 m., Turint gerą šiuolaikišką garso ir sceninę produkciją. Didžioji dalis medžiagos bus atlikta kuo arčiau originalo, tačiau ne be improvizacijų ir naujų skaitymų. Tikhomirovas ir Titovas yra atsakingi už savo kūrybos laikotarpį atitinkamai vėlai ir anksti. Dalį dainų atliks visi šeši nariai kartu.
 
Dviejų valandų koncertą lydės specialiai sukurta vaizdo seka - beveik pilnametražis filmas, kurį sudaro grafika, animacija, naujojo ir archyviniai filmai. Vaizdo įrašas, šviesa ir muzika sinchronizuojami į visavertį šiuolaikišką daugialypės terpės koncertų šou. Viktoro Tsoi piešiniai, abstraktus KINO viršelių supramatizmas, informaciniai leidiniai, nedideli dokumentinių intarpų elementai, animaciniai grupės nariai yra keletas temų, kurios sudarys vizualinę pristatymo dalį. Vaizdo įrašą kuria „Firecat Films“.
 
Šis koncertas bus ne mažiau įdomus tiems, kuriems pasisekė gyvai klausytis „CINEMA“, ir, žinoma, tiems, kurie apie tai nesvajojo. Be pagrindinių juostų balso, bus naudojamos tikros klaviatūros dalys, kurios ne visada gerai girdimos albumuose. „Taip pat naudojame visus retus garso ir muzikinių eskizų kūrinius, rastus rengiant programą koncerte“, - sakė Aleksandras Tsoi.
 
„Mes esame dėkingi už jūsų meilę CINEMA muzikai“, - grupė kreipiasi į Rusijos auditoriją. „Ačiū visiems, kurie jau nusipirko koncertų bilietus, pamatysime jus rudenį. Spalio 31 ir lapkričio 21 dienomis VTB arenoje Ledų rūmuose nebėra vietų, auditorijos susidomėjimas viršijo mūsų lūkesčius.
 
"Visiems savo gerbėjams Latvijoje ir Europoje skelbiame koncertą lapkričio 11 d. Rygoje. Lauksime jūsų lapkričio mėnesį" Arena Riga "!"
 
DĖMESIO! Dėl to, kad Europos Sąjungos teritorijoje koncertas vyks tik Rygoje, ir galbūt didelis susidomėjimas ir paklausa ne tik iš Latvijos, bet ir Estijos, Lietuvos, Kaliningrado srities, Suomijos, Ukrainos publikos , Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse, taip pat ateityje galimas nežymus kainų padidėjimas -
Rekomenduojame Latvijos publikai nedelsti į bilietų pirkimą pavėluotai.
Žinoma, koncerto reklaminė kampanija pirmiausia prasidės Latvijoje, tačiau po kurio laiko ji bus išplėsta į kitas euro zonos šalis.
- Koncerto Rygoje organizatorius yra SMART EVENTS
 
Mieli „KINO“ grupės gerbėjai, mes prašome atkreipti dėmesį - pagrindinė grupės pozicija yra ta, kad Latvijoje kilus ekstremaliajai situacijai, susijusiai su „COVID-19“, koncerto datą galima tik perkelti, bet ne atšaukti ir įsigyti visus bilietus. bus galiojantis.
 

Renginio nuoroda: http://www.smartevents.lv

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.20. un 19.06.21.) Š 2021-12-11 20:00 Arēna Rīga, Rīga 60.72 - 434.40
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizatorius
SMART EVENTS SIA
SMART EVENTS SIA
Pulkveža Brieža 8-25 LV-1010 Rīga
29216203
Įmonės kodas: 40203224537
Ta pati renginio vieta
Prekyba sustabdyta ATCELTS - Sting - My Songs UžsienyjeUžsienyjeATCELTS - Sting - My Songs Arēna Rīga, Rīga
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Prekyba sustabdyta TIKS PĀRCELTS - Anna Netrebko and Yusif Eyvazov UžsienyjeUžsienyjeTIKS PĀRCELTS - Anna Netrebko and Yusif Eyvazov Arēna Rīga, Rīga
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą THE MAGICAL MUSIC OF HARRY POTTER - LIVE IN CONCERT WITH SYMPHONY ORCHESTRA UžsienyjeUžsienyjeTHE MAGICAL MUSIC OF HARRY POTTER - LIVE IN CONCERT WITH SYMPHONY ORCHESTRA Arēna Rīga, Rīga 41.40 - 71.40
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą POĻINA GAGARINA ATBRUŅOTA / ПОЛИНА ГАГАРИНА ОБЕЗОРУЖЕНА (Pārcelts no 13.03.2020 un 11.10.2020.) UžsienyjeUžsienyjePOĻINA GAGARINA ATBRUŅOTA / ПОЛИНА ГАГАРИНА ОБЕЗОРУЖЕНА (Pārcelts no 13.03.2020 un 11.10.2020.) Arēna Rīga, Rīga 19.30 - 52.40
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Basta / Баста (Pārcelts no 03.04.20. un 21.10.20.) UžsienyjeUžsienyjeBasta / Баста (Pārcelts no 03.04.20. un 21.10.20.) Arēna Rīga, Rīga 32.40 - 62.40
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!