logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Legendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Vilnius

S 2023-10-01 19:00
Pramogų salė VAKARIS, Vilnius

Hardroko legendos UFO gitaristas Vinnie Moore‘as koncertuos Vilniuje ir Kaune

Vasara prabėgs greitai, o koncertai tikrai nesibaigs! Jau šį rudenį Į Lietuvą atvyks legendinės britų hardroko grupės „UFO“ gitaristas Vinnie Moore‘as. Jis su savo grupe pristatys naujausią solinį 2022 m. albumą „Double Exposure“. Koncertai, kuriuose skambės ne tik naujos, bet ir kitos garsiausios muzikanto kompozicijos, vyks spalio 1 d. Vilniaus „Vakaryje“ ir spalio 2 d. Kauno „Oazėje“.

VINNIE MOORE - Kung Fu Grip:
https://youtu.be/sV7fxa_mbyA

Amerikiečių roko gitaristas Vinnie Moore‘as yra vienas įtakingiausių ir talentingiausių šio instrumento virtuozų pasaulyje, laikomas vienu iš „shred“ grojimo gitara stiliaus pradininkų. Muzikanto karjerą jis pradėjo būdamas vos 12 metų, kai Kalėdų proga dovanų gavo savo pirmąją gitarą. Įgijęs džiazo ir roko gitaristo įgūdžių, V. Moore‘as bendradarbiavo su daugeliu žymių grupių ir atlikėjų: Alice Cooperiu, „Destruction“, „Vicious Rumors“, Michael Angelo Batio ir kt., parašė garso takelį klasikinei „Pepsi TV“ reklamai, su savo solo grupe apšildė kultinius kanadiečius “Rush”. Galiausiai 2003 metais jis tapo pagrindiniu legendinės britų grupės „UFO“ gitaristu, kurioje iki šiol groja štai jau 20 metų ir įrašė su ja 6 studijinius albumus.

Vinnie Moore - Double Exposure (2022 album promo):
https://youtu.be/bdQhC_-bCCM

Dar nuo 1986 metų Vinnie Moore‘as užsiima ir soline muzikine veikla, yra išleidęs net 10 albumų. Naujausias gitaristo 2022 m. rinkinys „Double Exposure“ - pirmasis jo solinis darbas, kuriame ir dainuojama. Šiame pusiau vokaliniame, pusiau instrumentiniame albume prie Vinnie prisijungė dainininkai Edas Terry (“Rage And Beyond”, “American Mafia”), Keithas Slackas (MSG, “Mother Road”), Mike'as DiMeo (“Riot”) ir Brianas Stephensonas (“Old James”). Būtent šį darbą gitaristas su grupe ir pristatys rudenį Europos koncertinėse gastrolėse, kurių metu užsuks ir į Lietuvą.

VINNIE MOORE - Same Sun Shines:
https://youtu.be/yfKB2S9iy9M

Gitaristo Vinnie Moore‘o meistriškumu mūsų žiūrovai turėjo progos pasigėrėti jau tris kartus: jis su grupe „UFO“ koncertavo Vilniuje „Forum palace“ ir „Siemens“ arenoje pasirodė dideliame šou su metalo monstrais „Judas Priest“, o 2020 m. prieš pat koronaviruso pandemiją dar spėjo Vilniuje pristatyti tuomet naujausią 2019 m. albumą „Soul Shifter“. Šįkart klasikinio roko gerbėjų laukia dvigubas Vinnie smūgis – Vilniaus „Vakaryje“ ir Kauno „Oazėje“!

GUS G. - Force Majeure (feat. Vinnie Moore):
https://youtu.be/wewxpWckg7o

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Legendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Vilnius S 2023-10-01 19:00 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius 27.65 - 32.65
Renginys Legendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Vilnius
Data / Laikas S 2023-10-01 19:00
Renginio vieta Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Kaina 27.65 - 32.65
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys: ~18 val.
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Pramogų salė VAKARIS
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
vilnius@vakaris.lt / 8-698-49588
Įmonės kodas: 304078355
Renginys Legendary UFO guitarist: VINNIE MOORE band - Vilnius
Data / Laikas S 2023-10-01 19:00
Renginio vieta Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Kaina 27.65 - 32.65
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Pirkti bilietą ROYCE X GIMTADIENIS ROYCE X GIMTADIENIS Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Pirkti bilietą GUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Vilnius GUS G (guitars of Ozzy Osbourne, FIREWIND) Quantum Leap Tour 2023 - Vilnius Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Pirkti bilietą HIPERBAND - legendinės dainos HIPERBAND - legendinės dainos Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti