Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė grupė SPLIN ''Priešinga juosta''

A 2019-05-21 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
23.00 - 51.00
Legendinė grupė SPLIN gegužės 21-ąją Vilniuje koncertuos „Priešingoje juostoje“!

Džiaugiamės, galėdami pranešti, kad gegužės 21-ąją Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje pasirodys viena ryškiausių, įdomiausių grupių, pelnytai vadinama „legendine“ grupė Iš Sankt-Peterburgo „Splin“!

Gegužės 19-ąją dienos šviesą išvys  naujas, pasaulio muzikos autoritetų teigimu, pats stipriausias grupės albumas – „Priešinga juosta“, o po dviejų dienų jis bus pristatytas viename mylimiausių Žemėje grupės miestų - Vilniuje! Mažiausiai 2.5 valandos intriguojančių naujų dainų, o taip pat, na kaip gi be šito, visa serija auksinių, iki sąmonės netekimo dievinamų šios puikiosios grupės hitų, kurių daugiau nei per 20 metų susikaupė tikrai nemažai.

Viskas bus nepaprastai šaunu! Pavasario grožį sustiprinančiame koncerte akustika bus specialiai pritaikyta būtent šiai salei, todėl mėnuo iki renginio į Vilnių atvyksta grupės garso specialistai, turėsiantys parengti įgarsinimo koncepciją. Jos dėka garsas koncerte žadamas ne tik galingas, bet ir lengvas, malonus kiekvieno be išimties, kas atvyks į koncertą, ausiai!

Vargu, ar galėtume surasti grupę, kurios kūryba pelnytų tokią pagarbą, meilę ir supratimą tarp plataus spektro skonių ir žanrų muzikos mylėtojų! Sėkmės paslaptis, manome, yra ta, kad visi kolektyvo muzikantai – superprofesionalai, o lyderis, frontmenas, dainininkas, visų dainų autorius, charizmatiškiausias Аleksandras Vasiljevas puikiai dainuoja, rašo nuostabias melodijas ir eiles prie jų!

Paskubėkime, kol nepakilo bilietų kainos! Bilietas į grupės „Splin“ koncertą – geriausia dovana bet kokios šventės proga!

Bilietai į grupės „SPLIN“ koncertą gegužės 21-ąją 19 val. „Compensa“ salėje Vilniuje parduodami  visose bilietai.lt kasose!
 
Bilietų kainos tik iki gruodžio 10 d. prasideda nuo 26 Eurų!

Informacija apie koncertą, bendradarbiavimą su organizatoriais ir bilietų užsakymas telefonu:
+370 671 76 502; +370 647 402 55
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Legendinė grupė SPLIN ''Priešinga juosta'' A 2019-05-21 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 23.00 - 51.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta