Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Legendinė senovinių romansų ir dainų atlikėja EVGENIJA SMOLJANINOVA !

Š 2017-02-04 19:00
PIANO.LT Vasaros terasa, Vilnius
12.90 - 72.00
Garsi dainininkė Jevgenija Smoljaninova Vilniuje pristatys „savąjį“ Aleksandrą Vertinskį!

Šios atlikėjos koncertą galima drąsiai vadinti išskirtiniu kultūriniu įvykiu, juk analogų jos talentui pasaulyje nėra! Šią žiemą Vilniuje su vieninteliu koncertu pasirodys Jevgenija Smojaninova – rusų dainininkė, rusų liaudies dainų, romansų ir autorinių dainų atlikėja, kompozitorė, unikaliai švaraus, stipraus ir „krištolinio“ grožio balso, įrašyto Ginnesso rekordų knygoje, savininkė!!!

Vasario 4-ąją 19 val. Vilniaus PIANO.LT (Trakų g. 9/1) salėje, talpinančioje tik 160 žiūrovų, įvyks naujos programos „Dekadanso rožės“ pristatymas. Įžymi atlikėja padainuos geriausius Аleksandro Vertinskio romansus savo interpretacijoje, o taip pat – savo žinomiausias ir visų mylimiausias dainas, sukurtas pagal „sidabrinio amžiaus“ poetu eiles, ir neabejotinai – liaudies  dainas, kurioms daugiau nei šimtas penkiasdešimt metų… Garsi dainininkė atliekanti genialaus Vertinskio kūrinius – argi tai ne tikra šventė kultūros gurmanams? Laimingieji išgirs tokius romansus, kaip „Aš šiandien juokiuosi iš savęs“ («Я сегодня смеюсь над собой») (1915), „Jūreiviai man dainavo apie salą“ («Матросы мне пели про остров»), „Džimmi, Jūs norėjote būti piratu“ («Джимми, Вы хотели быть пиратом») (1925), „Ak, kur gi Jūs, mano mažasis kreoliuk...“ («Ах, где же Вы, мой маленький креольчик…») (1916), „Bananiniam – citrinų Singapūre, per audrą...“ («В бананово-лимонном Сингапуре, в бури…») (1931), „Vakaro restoranuose...“ («В вечерних ресторанах…») ar „Geltonasis angelas“ («Жёлтый ангел») (1924) ir daug kitų!

Dainininkės biografijos ištraukos:

1986 metais Jevgenija Smoljaninova pirmą kartą pasirodė prieš teleauditoriją, o metais vėliau filme – tuo paties pavadinimo Maksimo Gorkio romano „Klimo Samgino gyvenimas“ ekranizacijoje (režisierius V. Titovas) – įgarsino veikęją – dainininkę Duniašą.

Rusų kompozitoriaus ir poeto Jevgenijaus Jurjevo romansas „Mėnulio šviesioje“ («В лунном сиянии»), Jevgenijos Smoljaninovos atliktas filme „Įėjimas į labirintą“ (1989), tapo visų mylimas.

2005 metais Jevgenijai Smoljaninovai įteikta Tarptautinio labdaros fondo „Šimtmečio mecenatai“ premija „Nacionalinė Rusijos vertybė“. 2007-aisiais jai suteiktas Rusų stačiatikių bažnyčios kunigaikštienės Olgos ordinas ir Visuomeninio fondo „Liaudies apdovanojimas“ ordinas „Stačiatykių tikėjimo pergalė“!

Muzikantai, lydintys Jevgeniją Smoljaninovą – puikūs profesionalai, ir jų meistriškumas be abejonės suteiks nepamirštamą malonumą muzikos mylėtojams!

Bilietai į vienintelį įžymios dainininkės, romansų ir liaudies dainų atlikėjos Jevgenijos Smoljaninovos koncertą vasario 4-ąją 19 val. sostinės Piano.lt (Trakų g. 9/1) scenoje parduodami visose bilietai.lt kasose!

 
Informacija apie bendradarbiavimą ir bilietus teikiama telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 403.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Legendinė senovinių romansų ir dainų atlikėja EVGENIJA SMOLJANINOVA ! Š 2017-02-04 19:00 PIANO.LT Vasaros terasa, Vilnius 12.90 - 72.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 18:15
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Renginys vyks rusų kalba
Nuolaidos:
- 15% perkant 10 daugiau bilietųRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Trakų g. 9/1, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius