Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LIETUVOS BALSAS. FINALINĖS KOVOS

S 2017-12-17 19:00
FINALINĖS KOVOS

Šį rudenį galingiausi šalies balsai varžėsi dėl galimybės vadintis Lietuvos Balsu - jų kova šiame kelyje tik įpusėjo! Stipriausi 12 projekto balsų jau praėjo tris pagrindinius etapus: akląsias perklausas, nokautus ir dvikovas! Finalinis dalyvių dvyliktukas jau pasiruošęs sudrebinti "Lietuvos balso" sceną tiesioginėse kovose gruodžio mėnesį!

Pagaliau, etapas, kuriame stipriausių šalies balsų likimą nuspręsti galės tik žiūrovai, išvydę įspūdingus projekto dalyvių kartu su kūrybos namų ELITAZ muzikos grupe sukurtu šou. O taip pat, pirmą kartą projekto sezone, finalistai scenoje pasirodys ir kartu didžiausiomis projekto žvaigždėmis - Džordana Butkute, Leonu Somovu, Inga Jankauskaite ir Donatu Montvydu!

Dvylika geriausių šių metų balsų: Kristina Radžiukynaitė, Paulina Skrabytė, KAIA ir Paulina Paukštaitytė, Petras Daunys, Gabija Lokytė, Andrius Bartkus, Vilius Popendikis, Monika Paulauskaitė, Gabija Aleknavičiūtė, Edita Bodrovaitė- Rukienė, Gražvydas Sidiniauskas ir Žemaitukai jau gruodžio 3, 10 ir 17 dienomis įrodys, jog yra verti vadintis šių metų geriausiu Lietuvos Balsu!
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai