logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

S 2024-07-21 19:00
Užutrakio dvaro sodybos Europos salė, Trakai

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Meno vadovas Sergej Krylov

Solistas Joseph Moog (fortepijonas, Vokietija)

Dirigentas Vilmantas Kaliūnas (Vokietija-Lietuva)

Programoje: A. Vivaldi,  J. S. Bach, F. Mendelssohn, F. Chopin kūriniai

„Akivaizdu, kad jis jau yra vienas ryškiausių pianistų“, „Jo grojimo lengvumas ir autoritetas atgaivina didžiuosius praeities vardus“– taip garsūs muzikos profesionalai vertina pianistą Joseph Moog.

Novatoriškos programos ir apdovanojimus pelniusi diskografija atspindi platų Joseph Moog repertuarą ir apibūdina jo unikalią meninę asmenybę, primenančią fortepijoninės muzikos aukso amžių. Aistringas muzikavimas, įvairiapusė garso estetika ir užburiantis virtuoziškumas jau daugelį metų džiugina publiką ir spaudą visame pasaulyje. Apdovanotas „Gramophone“ klasikinės muzikos apdovanojimu, dviem tarptautiniais klasikinės muzikos apdovanojimais ir nominuotas „Grammy“, Joseph jaučiasi pirmaujančiose pasaulio scenose kaip namie.

2023–2024 m. sezone atlikėjas nukeliauja į pagrindines koncertų sales, festivalius ir ansamblius, įskaitant Weill koncertų salę Carnegie salėje Niujorke, Nacionalinį Gaosiongo menų centrą Taivane, Liederhalle Stuttgart, Philharmonie Essen, Klavierfestival Ruhr ir Sendesaal Bremen. Be to, jis bus rezidentas su Philharmonie Bad Reichenhall, atliks W. A. Mozarto, F. Poulenc ir C. Saint-Saens fortepijoninius koncertus. Jo albumas, kuriame yra R. Schumanno Paganini etiudai ir J. Brahmso Paganini variacijos, buvo apdovanotas „Auksiniu diapazonu“ ir sulaukė puikių įvertinimų,

 J. Moog daug kartų koncertavo JAV: Niujorke, Gilmore International Piano Series, Portland Piano International, Washington Performing Arts Society, Vancouver Recital Society, taip pat Majamio tarptautiniame pianistų festivalyje. Koncertiniame ture po Aziją 2016 m. J. Moog koncertavo su Honkongo Sinfonietta, taip pat surengė rečitalius Seulo Kumho menų salėje, Tokijo Mushashino salėje ir Singapūro tarptautiniame pianistų festivalyje.

Įvaldęs platų koncertinį repertuarą J. Moog bendradarbiavo su garsiais orkestrais visame pasaulyje. Jis koncertavo su Métropolitain de Montréal, Nyderlandų radijo,   Bornmuto simfoniniu orkestrais, Helsinkio, Štutgarto, Prahos filharmonijų, Bruckner Orchestra Linz, Deutsche Staatsphilharmonie, Pozphilharmonie orkestrais. 

Jaunam muzikantui patinka nuolat dirbti su pasaulyje žinomais dirigentais Yannick Nézet-Séguin, Matthias Pintscher, Thomas Sondergaard, Andrej Boreyko, Michael Sanderling, Ryan Bancroft, Antony Hermus, Lawrence'u Foster, Michael Francis, Rumon Gamba, John Axelrod, Juanjo Mena, Ben Gernon. , Gilbertas Varga ir daugeliu kitų.

 

Profesoriaus Sauliaus Sondeckio (1960–2004 m. meno vadovas ir dirigentas) įkurtas Lietuvos kamerinis orkestras (LKO) yra vienas iškiliausių ir labiausiai pasaulyje įvertintų Lietuvos orkestrų. Iš gausybės įvairių kartų ir kraštų batutos meistrų, dirigavusių LKO koncertams, išsiskiria didysis humanistas lordas Yehudi Menuhinas. Koncertų Lietuvoje ir gastrolių metu orkestras ne sykį bendradarbiavo su geriausiais pasaulio solistais.

Šiandien LKO ne tik stengiasi išlaikyti pasiektą aukštą meistriškumo lygį, bet atkakliai ieško ir randa naujų kūrybinių išteklių, džiugina originaliomis programomis, gyvomis klasikinių kūrinių interpretacijomis. „Lietuvos kamerinis orkestras savo skambesiu, interpretavimo tradicijomis yra lyg aukščiausios kokybės muzikos instrumentas. Manau, tai vienas savo žanro lyderių. 50 metų – ilga istorija. Europoje ne tiek daug orkestrų šiandien gali didžiuotis tokia praeitimi“, – taip apie LKO atsiliepia smuikininkas Sergejus Krylovas, po kelių sėkmingų koncertinių pasirodymų Lietuvoje 2008 m. pakviestas eiti LKO meno vadovo pareigas.

Užutrakio dvaro sodybos Europos salė

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS S 2024-07-21 19:00 Užutrakio dvaro sodybos Europos salė, Trakai 10.86 - 15.00
Renginys LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS
Data / Laikas S 2024-07-21 19:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos Europos salė, Trakai
Kaina 10.86 - 15.00
Svarbi informacija

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30min iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~1:15
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: senjorams, studentams, moksleiviams, neįgaliesiems


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Užtrakio g. 17, Trakai Trakai Lietuva
Organizatorius
Nepriklausomi garso režisieriai, VšĮ
Vytauto g. 48-19, Trakai
uzutrakiovakarai@gmail.com, tel. +37061285262
Įmonės kodas: 126092590
PVM kodas ND
Renginys LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS
Data / Laikas S 2024-07-21 19:00
Renginio vieta Užutrakio dvaro sodybos Europos salė, Trakai
Kaina 10.86 - 15.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą KONTINENTAI. MUZIKINĖ KELIONĖ KONTINENTAI. MUZIKINĖ KELIONĖ Užutrakio dvaro sodybos Baltoji salė, Trakai
Pirkti bilietą BRAZILŲ MUZIKOS RITMAI ''ZUCO 103'' BRAZILŲ MUZIKOS RITMAI ''ZUCO 103'' Užutrakio dvaro sodybos terasa, Trakai
Pirkti bilietą LATVIJOS RADIJO BIGBENDAS LATVIJOS RADIJO BIGBENDAS Užutrakio dvaro sodybos terasa, Trakai
Pirkti bilietą ''PARYŽIAUS KUŽDESIAI'' ''PARYŽIAUS KUŽDESIAI'' Užutrakio dvaro sodybos Baltoji salė, Trakai
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti