Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lietuvos muzikos ir teatro akordeonistų orkestras

K 2018-11-15 19:00
Vilniaus dailės akademija, Vilnius
Kas gali būti geriau už akordeoną? - dar daugiau akordeonų! Šią dovaną akordeono festivaliui paruošė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos akordeono katedros AKORDEONISTŲ ORKESTRAS, nuo seno puoselėjantis gilias muzikavimo tradicijas.

Prieš daugelį metų Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įkurtas orkestras džiugina klausytojus iki pat šių dienų. Ilgametis orkestro meno vadovas ir dirigentas prof. Ričardas Sviackevičius nuo šių metų orkestrą patikėjo Lietuvoje visiems jau puikiai pažįstamam akordeonistui Tadui Motiečiui.

Orkestre groja entuziazmo nestokojantys LMTA akordeono katedros studentai, tarptautinių konkursų laureatai, kurie susivienijo ir paruošė šiam festivaliui tikrą jaunatviško polėkio ir pozityvios energijos užtaisą.

Orkestras neapsiriboja vienodo žanro repertuaru. Koncerte skambės ne tik puikiai žinomų klasikinių kūrinių transkripcijos, bet ir originali muzika sukurta būtent akordeonų orkestrui. Scenoje drauge su orkestru pasirodys trimitininkas Vilandas Kazdailevičius, taip pat koncerte skambės LMTA akordeono ansamblių atliekama muzika.

Renginio nuoroda: http://www.akordeonofestivalis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Lietuvos muzikos ir teatro akordeonistų orkestras K 2018-11-15 19:00 Vilniaus dailės akademija, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: taip
Amžiaus cenzas: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Maironio g. 6 Vilnius Lietuva