Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Linas Adomaitis. Gyvo garso koncertas.

Š 2019-04-13 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
18.00 - 23.00
Dainininkas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas ir savo srities novatorius Linas Adomaitis balandžio 13-ąją sudrebins "Vakario" salę.
Scenoje jis jau daugiau nei 20 metų, tačiau nepaisant šio fakto jis vis tiek kiekvieną kartą stengiasi nustebinti visus.
Vis nauji, bet kitokie koncertai, darbas su įvairiais Lietuvos orkestrais, naujos dainų aranžuotės, nauji albumai, toliau kepami nauji kūriniai, dėstymas KTU, kelionių laida, leidžiamos vinilinės plokštelės, o kur dar sėkmingas turas šalies arenose “Vandenynai” drauge su LVSO.
Net britų mokslininkai negali paaiškinti, kur slypi Lino Adomaičio energijos bei iniciatyvumo paslaptis. Šią mįslę galėsite pabandyti įminti jūs, kadangi koncerto „Vakario“ salėje metu išgirsite tiek senas geras dainas, tiek dar ausiai ne itin pažįstamus naujus jo kūrinius.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Linas Adomaitis. Gyvo garso koncertas. Š 2019-04-13 19:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 18.00 - 23.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Bilietai brangs!

Durys atidaromos: ~18 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
Vakaras tau, MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta