Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LOBODA Superstar Tour 2019

K 2019-04-25 19:00 - A 2019-12-31 23:59
27.50 - 62.50
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Gegužės 16 d. atnaujinta informacija:

Dainininkės Loboda koncertai yra perkeliami

Dainininkės Loboda gastrolių „Superstar Tour 2019“ koncertai, balandžio 25 ir balandžio 27 dienomis turėję įvykti Vilniuje ir Klaipėdoje, yra perkeliami į kitą laiką.

Renginių organizatorius „Euroshow Group“ OU skelbia, kad abu planuoti koncertai „Pramogų arenoje“ Vilniuje ir „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje įvyks nauju laiku.

Tikimės, kad šiuo metu derinamos naujos pasirodymų datos bus paskelbtos pačiu artimiausiu metu - jau šią savaitę.

Visi anksčiau įsigyti bilietai į dainininkės Loboda koncertus galios – jų specialiai keisti nereikės.

Jei naujos koncertų datos žiūrovams nebus tinkamos, jie bus atskirai informuoti apie galimybę grąžinti įsigytus bilietus.

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos ir tikimės, kad žiūrovams šis pakeitimas didelių nepatogumų nesukels.

---
Balandžio 29 d. atnaujinta informacija gauta iš organizatoriaus dėl neįvykusio renginio:
Gegužės 15 d. renginio organizatorius “Euroshow Group” OU paskelbs naują renginio datą arba suteiks informaciją dėl bilietų gražinimo.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus, sprendžiame susidariusią sistuaciją su organizatoriumi
---
Planuoti „LOBODA Superstar Tour 2019“ koncertai Vilniuje ir Klaipėdoje neįvyks. Organizatorius Euroshow Group OU yra priverstas perkelti koncertus į tolimesnes datas. Naujos renginių datos paaiškės artimiausiu metu.
Apgailestaujame dėl perkeliamos renginio datos. Iš organizatorių šiuo metu laukiame daugiau informacijos. Gavę informaciją iš organizatoriaus pranešime apie pinigų gražinimo tvarką.
 
 
Vilnius, Pramogų arena, 2019-04-25
Klaipėda, Švyturio arena, 2019-04-27


LOBODA
Superstar tour 2019

Svetlana Loboda – vienas ryškiausių reiškinių šiuolaikinėje pop scenoje, atitinkanti pačias paskutines pasaulio muzikos industrijos tendencijas. Loboda – ženklas! Kokybės, profesionalumo, nuoširdumo ir polėkio ženklas! Svetlanos koncertai - tai anšlagai! Anšlagai sužavėtų gerbėjų, kurie visiškai pasineria į Super žvaigždės pasaulį – spalvingą, su iš kojų verčiančia choreografija, megavatų šviesomis, svaiginančiais triukais ir 100% hitais!

Praėjusiais metais Loboda pelnė nesuskaičiuojamai daug apdovanojimų. Pati artistė – televizijos kanalų „MUZ-TV“ ir „RU-TV“ išrinkta „Metų dainininke“, taip pat pelnė premiją „Fashion people awards“, o jos singlas „Tavo akys“ – radijo stočių „Ruskoje radijo“, „Novoje radijo“, televizijos kanalų RU.TV, MUZ.TV ir Musicbox išrinkta geriausia daina ir geriausiu video.

Savo dviejų valandų Loboda koncertiniame šou šviesos ir vizualiniai sprendimai išpildyti naujausių technologijų pagalba, o dramaturgija yra kiekvieno naujo pasirodymo pagrindas. Kartu su dainininke dirba nepakeičiama 20 žmonių komanda: muzikantai, baletas, pritariantis vokalas.

Nepraleiskite galimybės nusipirkti bilietus į Svetlanos Lobodos koncertus, kurie vyks 2019 metų balandžio 25 dieną Vilniuje, Pramogų arenoje, ir 2019 metų balandžio 27 dieną Klaipėdoje, Švyturio arenoje. Tai unikalus šansas pamatyti fantastinį „Kosminį šou“, kuriame visos detalės apgalvotos iki smulkmenų ir unikalios Svetlanos Lobodos dainos sukuria dar ryškesnį įspūdį.
 
Renginiai
Renginių nerasta
Išankstinis pardavimas baigėsi (Sustabdytas) LOBODA Superstar Tour 2019 | Vilnius (Sustabdytas) LOBODA Superstar Tour 2019 | Vilnius - Pramogų arena, Vilnius
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Išankstinis pardavimas baigėsi (Sustabdytas) LOBODA Superstar Tour 2019 | Klaipėda (Sustabdytas) LOBODA Superstar Tour 2019 | Klaipėda - Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti