Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LUKAS GENIUŠAS: JOHNO ADAMSO fortepijoninis koncertas

Š 2018-11-10 19:00
Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
LUKAS GENIUŠAS: JOHNO ADAMSO fortepijoninis koncertas

2018 m. lapkričio 10 d., šeštadienis, 19.00
Filharmonijos Didžiojoje salėje, Vilnius

Šį rudenį Lietuvos muzikiniame gyvenime – neeilinis įvykis: bene garsiausias šiandienos lietuvių pianistas, pasaulio koncertų sales užkariaujantis Lukas Geniušas kartu su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru, kuriam diriguos Karolis Variakojis, atliks amerikiečių muzikos įžymybės Johno Adamso fortepijoninį koncertą „Century Rolls“ – vieną įspūdingiausių šių laikų fortepijoninių koncertų. Koncertas vyks lapkričio 10 d. Nacionalinėje filharmonijoje.

Išskirtinį kūrinį atliksiantis Lukas Geniušas jau spėjo tapti itin laukiamu solistu daugelyje pasaulio šalių. Intensyviai koncertuojantis charizmatiškasis Lietuvos pianistas atlikėjas į Vilnių atvyksta šiemet jau koncertavęs garsiojoje Londono „Barbican“ salėje, Tokijo „Metropolitan“, Maskvos Stanislavskio teatrų, Gdansko filharmonijos salėse, Nanto „La Folle Journée“, Liublijanos, Toronto vasaros muzikos festivalių klausytojams ir kt. Luko biografiją puošia pasirodymai su žymiausiais orkestrais – Toronto simfoniniu, Prancūzijos radijo filharmonijos, Sankt Peterburgo filharmonijos, Birminghamo simfoniniu orkestrais, kameriniu orkestru „Kremerata Baltica“. Daugelis žino, jog vienas ryškiausių pianisto pastarųjų metų laimėjimų – 2015 m. pelnytas sidabro medalis prestižiniame XV tarptautiniame Piotro Čaikovskio konkurse Maskvoje. Visai nenuostabu, kad pianistas mėgstamas įvairios publikos – jo repertuaras apima sudėtingiausius kūrinius fortepijonui nuo klasikinės muzikos šedevrų iki šių laikų muzikos.

Johnas Adamsas – vienas iškiliausių šiandien kuriančių JAV kompozitorių, kurio muzika puikiai pažįstama tiek muzikos profesionalams, tiek plačiajai publikai. Prestižinės Pulitzerio premijos laureatas pasaulį ypatingai sužavėjo savo operomis „Doctor Atomic“, „Nixon in China“, kurios nuolatos statomos pasaulio operos teatruose. Lietuvos publika šio kompozitoriaus kūrinių koncertų visuomet laukia su dideliu nekantrumu – tą įrodė ir praėjusį rudenį didžiulio susidomėjimo sulaukęs J. Adamso kūrinių koncertas. Fortepijoninį koncertą „Century Rolls“ parašyti J. Adamsą įkvėpė trečiasis praėjusio amžiaus dešimtmetis ir tuo metu išpopuliarėjęs mechaninis instrumentas – pianola. Pats kompozitorius yra sakęs, kad šis jo darbas – tai žvilgsnis į „visą praėjusio amžiaus fortepijoninę muziką, tiek klasikinę, tiek populiariąją“.

Luko Geniušo pasirodymas Vilniuje su Johno Adamso fortepijoniniu koncertu – lapkričio 10 d., 19 val., Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. 
 

Renginio nuoroda: http://www.gaida.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
LUKAS GENIUŠAS: JOHNO ADAMSO fortepijoninis koncertas Š 2018-11-10 19:00 Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta