logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lukiškių kalėjimas 2.0 - EGOMAŠINA x TIMID KOOKY

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

„EGOMAŠINA“ ir „TIMID KOOKY“ užkurs Lukiškių kalėjimą!

Dvi kietos alternatyvios roko grupės dalinsis viena scena ir kviečia į žiaurų roko muzikos įvykį.
„EGOMAŠINA“ ir „TIMID KOOKY“ jau išbandė naują sceną Lukiškių kalėjime ir yra kalėjimo rezidentai. Dabar ši visur linksniuojama scena tarnaus jiems. Tikėtina, kad scenoje vėl bus net du būgnų komplektai.

Šį renginį pristato „Bushmills Live“ ir ačiū jiems už tai.
Graži koncertų atgaivintame Lukiškių kalėjime tąsa.

„EGOMAŠINA“

BMX, gitaromis, būgnais, sintezatoriais ir gaivališka energija varoma trijulė. Jie rieda, nesustoja ir yra pasiruošę grįžti į didžiąją sceną. „EGOMAŠINOS“ vyrai pristatys stipriausią albumą grupės istorijoje, įrašinėtą naujoje Lukiškių kalėjimas 2.0 studijoje ir cerkvėje. Mums – garbė ir privilegija, tau – garantuota roko šventė. Bus daug prakaito, vaizdų ir moshpitų.

www.facebook.com/egomasina

„TIMID KOOKY“

Kasdienybės absurdą švenčianti trijulė, kurios negalima pavadinti tiesiog roko grupe. Būna, scenoje išsirengia, dainose siūlo pamesti kelnes, valtimi atplukdo televizorių, skirtą naujo vaizdo klipo peržiūrai ar padaro Britney Spears dainos koverį. Būna, dalyvauja rimtuose Europos festivaliuose.

Jie – dar vieni Lukiškių kalėjimo rezidentai ir viena spalvingiausių Lietuvos grupių. Čia jie pristatys pavasarį išleistą EP „Baby Be My Spiderman“. Gavosi galingas ir seksualus įrašas. Penki kūriniai apie vidinės ramybės ieškojimą, išsilaisvinimą ir meilę sau.

https://www.facebook.com/timidkooky

Rokenrolas nemirė, tegyvuoja rokenrolas!

 

 

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti