logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lukiškių kalėjimas 2.0 - Kedrostuburas

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

„Kedrostuburas“ Lukiškių kalėjime!
Naujo albumo pristatymas.


Alternatyvaus roko, hip-hopo, soulo ir džiazo ketveriukė grupė „Kedrostubùras“ daugiau nei dvejus metus tylėjo ir pagaliau išleidžia naują albumą „NUX LUX“. Įrašytas jis pandemijos laikotarpiu – tai davė jam tik dar daugiau svorio ir sulipdė į vieną garsais tirštą muzikinį potyrį.

Albumas pirmą kartą gyvai nuskambės rugpjūčio 5 d. Lukiškių kalėjimo tvirtovėje. Vaikinai kviečia mus klausantis įsivaizduoti skrendančius virš jūros ir žada spalvingą, drąsų, naujais garsais skambantį įrašą, pilną kodų, slaptų minčių, etikečių, eksperimentų ir lietuviškų tekstų.

Jų muzika skirta visiems ieškantiems, nerandantiems ir nenurimstantiems gyvenime. O šiuo metu visi mes tokie. Laukia kelionė tarp stilių, žanrų, emocijų ir istorijų.

Šį koncertą pristato kultūrinis judėjimas „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
Simboliška, kad šis renginys vyks per tarptautinę IPA dieną.
Bus geras koncertas.

Koncertą apšildys artimą garsą skleidžiantis ir šiaip geras personažas Martin Wall. 

Vartai: 18 val.
Martin Wall: 19:45 val.  
Kedrostuburas: 20:30 val

www.facebook.com/kedrostuburas
www.facebook.com/martinwallpage

Svarbi informacija

Šiam koncertuii reikalingas galimybių pasas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.

Gera žinia – Lukiškių kalėjime 2.0 įrengtas mobilus testavimo punktas. Norintys patekti į šį koncertą gali atlikti greitąjį antigeno testą iš nosies landų Lukiškių kalėjime koncerto dieną.

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti