logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lukiškių kalėjimas 2.0: ''Ministry of Echology''

K 2022-05-19 20:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
16.00
Lukiškių kalėjimas 2.0: „Ministry of Echology“
 
Koncertai atvirame ore grįžta! Laukia įstabus gyvos muzikos, teatro, šokių, kino ir kitų renginių sezonas Lukiškių kalėjime. Antra vasara unikalioje Vilniaus miesto erdvėje su seniai mylimais ir šviežiais vardais.
 
„Ministry of Echology“ grįžta į Lukiškių kalėjimo kiemą! Gegužės 19 d. kviesim vasarą su saulėtais ritmais ir lengvomis melodijomis. Kitaip ir negalėjo būti. Jie bus vieni pirmų lietuviškų vardų naujutėlaitėje mūsų scenoje. Jau pernai įsitikinom, kad aidų ministerija yra geriausia ir vienintelė regio grupė Lietuvoje, sugebanti visus sujungti į kolektyvinę ir šiltą patirtį. Jų ritmai išjudina net ir tuos, kurie šokti nemoka, linguoti nemėgsta ir niekada neplanavo.
 
Dabar jie studijoje audžia naują albumą, kurio naujienas išgirsime vieni pirmųjų. Ritmai patiesti, vokalai beveik įrašyti. Tikėtina, kad Lukiškėse bus testuojamos naujos galimybės ir niekur negirdėtos kompozicijos. Žiūrėsim, klausysim, matysim ir girdėsim. Daug šviežių natų ir ausiai pažįstamų melodijų, kurios įgarsins šiltą gegužės pabaigą. Ateik palinguoti ir atsivesk kitą užrankos.
 
Šį pasirodymą pristato mūsų draugai „Kalba plytos“ ir ačiū jiems už tai.
 
Auk laisvas! #growfree
 
Durys: 19:00 val.
Apšildanti grupė: tbc
Ministry of Echology: 20:00 val.
 
Sostine, planuojam geriausią gyvenimo vasarą mieste!
 
#slavaukraini
 
Mūsų visų širdys su Ukraina! Linkėk pasauliui taikos ir padėk pasiekti pergalę Ukrainai. 1 EUR nuo kiekvieno parduoto bilieto į šį koncertą virs humanitarine pagalba nuostabiems Ukrainos žmonėms. Tai nauja Lukiškių kalėjimo iniciatyva ir dar vienas būdas padėti Ukrainai.
 
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Lukiškių kalėjimas 2.0: ''Ministry of Echology'' K 2022-05-19 20:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 16.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: 19:00
Pradžia: 20:00
Apšildanti grupė: TBC.
Ministry of Echology: 20:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 m. neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje būtina pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio

#slavaukraini

Mūsų visų širdys su Ukraina! Linkėk pasauliui taikos ir padėk pasiekti pergalę Ukrainai. Nuo šiol 1 Eur nuo kiekvieno parduoto bilieto į renginius Lukiškių kalėjime virs tiesiogine parama Ukrainai. Kiekvienas nusipirkęs bilietą į šį koncertą tiesiogiai padės nuostabiems Ukrainos žmonėms. 

Daugiau informacijos Lukiškių kalėjimo feisbuke.

 

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Aštuntas elementas UAB
Aštuntas elementas UAB
Lukiškių skg. 6, LT-01118, Vilnius
2.0@lukiskiukalejimas.lt
Įmonės kodas: 303339069
PVM kodas LT100009899315
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Lukiškių kalėjimas 2.0: diso.kognityvas x Orai x Gruodis PopuliarusPopuliarusLukiškių kalėjimas 2.0: diso.kognityvas x Orai x Gruodis Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 11.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Lukiškių kalėjimas 2.0: Jazzu PopuliarusPopuliarusLukiškių kalėjimas 2.0: Jazzu Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 26.00 - 41.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Lukiškių kalėjimas 2.0: Alina Orlova PopuliarusPopuliarusLukiškių kalėjimas 2.0: Alina Orlova Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 21.00 - 26.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!