logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lukiškių kalėjimas 2.0 - Planeta Polar x Džiazlaif

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Planeta Polar x Džiazlaif Lukiškių kalėjime!

Dar vienas pamatytinas dvigubas koncertas Lukiškių kalėjime scenoje, kuriai rūpi muzika ir kultūra. 1 vasaros vakaras, net 2 gyvi pasirodymai.

Juos vadina džiazo chuliganais - „Džiazlaif“ šešetukas netelpa į tradicinius žanro rėmus. Jie ironiškai žiūri į pasaulį maišydami roką, eksperimentinę ir avangardo muziką. Prieš penkmetį susibūrę į vieną kolektyvą, jau spėjo pasižymėti Lietuvos muzikos scenoje su debiutiniu albumu „Džiazlaif“ ir apdovanojimais užsienyje. Pradėję groti suprato, kad jiems atsibodo tradicinio džiazo pasaulis, todėl pasivadino „Džiazlaif“ ir kuria muziką savo malonumui.

Kartu scenoje jie pasirodys su kolegomis „Planeta Polar“. Trijulė dainuoja ispaniškai, bet kartais atrodo ir skamba kaip trys fėjai, ką tik sugrįžę iš Sapnų galaktikos. Jų koncertai – tarsi ritualinis džiaugsmo patyrimas. Visiškas atsipalaidavimas. Rudenį jie žada ir albumą „Puro Carnaval“ – vienuolikos kūrinių pozityvios energijos užtaisą, skirtą šokti ir išskraidinti į spalvotus psichodelinius peizažus.

Lukiškių kalėjimo sienos dar niekada nematė tiek spalvų, judesio ir energijos.
Verta pamatyti. Ateik palinguoti.

Vartai: 18 val.
Džiazlaif: 19:00 val.  
Planeta Polar: 20:30 val.

https://www.facebook.com/dziazlaif
https://www.facebook.com/planetapolarmusic

Svarbi informacija

Šiam koncertui reikalingas galimybių pasas. Šį pasą galite nemokamai gauti pasiskiepiję, persirgę Covid-19 arba sulaukę neigiamo tyrimo rezultato.

Gera žinia – Lukiškių kalėjime 2.0 įrengtas mobilus testavimo punktas. Norintys patekti į šį koncertą gali atlikti greitąjį antigeno testą iš nosies landų Lukiškių kalėjime koncerto dieną.

Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti