logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

LVSO | BALTIJOS ŠALIŲ ORKESTRŲ FESTIVALIS: ''ŠIMTAS STYGŲ''

Pn 2023-10-20 19:00
Valdovų rūmai, Vilnius
2023 m. spalio 20 d. 19 val.
Valdovų rūmai
Trukmė 2 val. 1 pertrauka
 
Simfoninis koncertas
BALTIJOS ŠALIŲ ORKESTRŲ FESTIVALIS: „ŠIMTAS STYGŲ“
 
F. Bajoras. Preliudija ir tokata styginiams
R. V. Williams. „Fantazija Tomo Talio tema“
A. Dvořák. Serenada styginiams E-dur, op. 22
 
Valstybinis Vilniaus kvartetas (Dalia Kuznecovaitė, Algirdas Šochas, Kristina Anusevičiūtė, Viktor Rekalo)
Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro styginiai
Latvijos nacionalinio simfoninio orkestro styginiai
Estijos nacionalinio simfoninio orkestro styginiai
Dirigentas Gintaras Rinkevičius
 
Baltijos šalių orkestrų festivalis šiemet klausytojams suteiks išskirtinę progą išgirsti 100 styginių instrumentų vienoje scenoje. Įspūdingam tikslui savo jėgas suvienijo net trijų simfoninių orkestrų muzikantai: Valdovų rūmų scenoje karaliaus Latvijos nacionalinio (meno vadovas ir vyr. dirigentas Tarmo Peltokoski), Estijos nacionalinio (meno vadovas ir vyr. dirigentas Olari Eltsas) ir Lietuvos valstybinio (meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius) simfoninių orkestrų stygininkai. Koncerte taip pat viešės kviestiniai svečiai – daugelio prestižinių premijų laureatas Valstybinis Vilniaus kvartetas.
 
Šį vakarą Valdovų rūmų scenoje skambės specialiai styginių orkestrui paruošta programa. Pirmojoje dalyje klausytojai galės išgirsti Felikso Bajoro (g. 1934) Preliudiją ir tokatą styginiams bei britų kompozitoriaus Ralpho Vaughano Williamso (1872–1958) styginių orkestrui parašytą „Fantaziją Tomo Talio tema“, kurią kartu su trijų simfoninių orkestrų styginiais atliks ir Valstybinio Vilniaus kvarteto muzikantai. Kūrinys įkvėptas XVI a. anglų kompozitoriaus Thomaso Talliso, kurio melodiją R. V. Williamsas išplėtoja savo kūrinyje. Fantaziją kompozitoriaus biografas Jamesas Day’us vadina „pirmuoju atpažįstamu R. V. Williamso kūriniu, neabejotinai išryškinančiu jo savitą kompozicinį braižą“. Vakarą užbaigs viena žymiausių čekų romantiko Antonino Dvořáko (1841–1904) kompozicijų – Serenada styginiams E-dur. Penkių dalių serenada atskleidžia penkis skirtingus muzikos veidus – besikeičiantys stiliai klausytoją lydi kelionėje per giliausių emocijų išraiškas.
 
Šį vakarą Baltijos šalių simfoninių orkestrų muzikantams diriguos Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas, vienas iš Baltijos šalių orkestrų festivalio sumanytojų, Nacionalinės premijos laureatas maestro Gintaras Rinkevičius.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
LVSO | BALTIJOS ŠALIŲ ORKESTRŲ FESTIVALIS: ''ŠIMTAS STYGŲ'' Pn 2023-10-20 19:00 Valdovų rūmai, Vilnius
Renginys LVSO | BALTIJOS ŠALIŲ ORKESTRŲ FESTIVALIS: ''ŠIMTAS STYGŲ''
Data / Laikas Pn 2023-10-20 19:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:40
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 10 ir daugiau asmenų grupei.
Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ
Vilniaus g. 6-1 Vilnius
kanceliarija@lvso.lt/8 5 262 8127
Įmonės kodas: 190755747
PVM kodas LT907557410
Renginys LVSO | BALTIJOS ŠALIŲ ORKESTRŲ FESTIVALIS: ''ŠIMTAS STYGŲ''
Data / Laikas Pn 2023-10-20 19:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą LVSO | SMUIKO ŽVAIGŽDĖ VADIM GLUZMAN LIETUVOJE LVSO | SMUIKO ŽVAIGŽDĖ VADIM GLUZMAN LIETUVOJE Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO | TRIMITO VIRTUOZAS SERGEI NAKARIAKOV LVSO | TRIMITO VIRTUOZAS SERGEI NAKARIAKOV Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO | VYTAUTO JUOZAPAIČIO JUBILIEJINIS KONCERTAS LVSO | VYTAUTO JUOZAPAIČIO JUBILIEJINIS KONCERTAS Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO | ROKO BALADĖS LVSO | ROKO BALADĖS Valdovų rūmai, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti