logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

LVSO | TARMO PELTOKOSKI IR LATVIJOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Pn 2024-09-20 19:00
LVSO koncertų salė, Vilnius
2024 m. rugsėjo 20 d. 19 val.
LVSO koncertų salė
 
LVSO| BALTIJOS ŠALIŲ ORKESTRŲ FESTIVALIS: TARMO PELTOKOSKI IR LNSO
 
A. Maskats. „Tango“
G. Holst. „Planetos“, op. 32
R. Vaughan Williams. „Sinfonia Antarctica“ („Antarktidos simfonija“)
 
Latvijos nacionalinis simfoninis orkestras
Dirigentas Tarmo Peltokoski
 
Baltijos šalių orkestrų festivalio koncerte – pasaulinio garso dirigentas iš Suomijos Tarmo Peltokoski ir Latvijos nacionalinis simfoninis orkestras, kurie šį vakarą Vilniuje atliks specialiai savo naujojo koncertų sezono pradžiai paruoštą programą. Pirmojoje koncerto dalyje skambės tarptautinio pripažinimo sulaukęs latvių kompozitoriaus Arturo Maskato (g. 1957) „Tango“ ir vienas žymiausių britų kompozitoriaus Gustavo Holsto (1874–1934) kūrinių – orkestrinė siuita „Planetos“. Siuitą sudaro septynios dalys, pavadintos Saulės sistemos planetų vardais: „Marsas“, „Venera“, „Merkurijus“, „Jupiteris“, „Saturnas“, „Uranas“ ir „Neptūnas“. Kiekviena iš šių dalių atspindi planetos astrologinį charakterį, darantį įtaką žemiškajai žmogaus būčiai.
 
Antrojoje koncerto dalyje klausytojai galės išgirsti įspūdingąją britų kompozitoriaus Ralpho Vaughano Williamso (1872–1958) „Antarktidos simfoniją“. 1948 m. R. Vaughanas Williamsas buvo pakviestas sukurti garso takelį filmui apie garsųjį britų poliarinį keliautoją Robertą Falconą Scottą, kartu su bendražygiais tragiškai žuvusį grįžtant iš savo antrosios ekspedicijos į Antarktidą, likus vos 20 km iki artimiausio maisto sandėlio. Kompozitorius buvo taip giliai sukrėstas istorijos, kad didžiąją dalį garso takelio parašė dar nematęs filmo scenarijaus. Galiausiai R. Vaughanas Williamsas suprato, kad tai gali būti naujos simfonijos pamatai, ir per ateinančius kelerius metus pabaigė savo septintąją simfoniją, kurią pavadino „Antarktidos simfonijos“ vardu.
 
Įspūdingą programą Baltijos šalių orkestrų festivalio koncerte šį vakarą diriguos Latvijos nacionalinio simfoninio orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas Tarmo Peltokoski. 2022 m. T. Peltokoski buvo suteiktas pagrindinio kviestinio dirigento titulas „Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen“ orkestre – pirmasis toks dirigento titulas 42-iejų metų orkestro gyvavimo istorijoje. T. Peltokoski taip pat yra pagrindinis kviestinis dirigentas Roterdamo filharmonijos orkestre ir muzikos vadovas Nacionaliniame Tulūzos simfoniniame orkestre. „T. Peltokoski turi ne tik fenomenalią techniką, bet ir energiją, muzikinį instinktą, aiškią išraišką, ugningą dinamiką – visa tai, kas klausytoją palieka be žodžių“, – rašė Rémy Louisas prestižiniame muzikos žurnale „Diapazon Magazine“. Ir visa tai – dirigentui sulaukus vos 24-erių...
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LVSO | TARMO PELTOKOSKI IR LATVIJOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS Pn 2024-09-20 19:00 LVSO koncertų salė, Vilnius 17.00 - 51.00
Renginys LVSO | TARMO PELTOKOSKI IR LATVIJOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Data / Laikas Pn 2024-09-20 19:00
Renginio vieta LVSO koncertų salė, Vilnius
Kaina 17.00 - 51.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:

Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.

Senjorams ir žmonėms, susiduriantiems su negalia – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos LVSO koncertų salės kasoje ir pateikus asmens dokumentą.

Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 20 ir daugiau asmenų grupei. Grupės organizatoriui suteikiami du nemokami bilietai į tos grupės lankomą koncertą.

Nuolaidos netaikomos bilietams į šventinius, orkestro gimtadienio koncertus ir operų pastatymus, taip pat stovimoms ir pristatomoms vietoms.

 
 
BILIETŲ PIRKIMAS ŽIŪROVAMS SU JUDĖJIMO NEGALIA VEŽIMĖLYJE, JŲ ASISTENTAMS BEI LYDINTIEMS ŽMONĖMS (ŠEIMOS NARIAMS):
Pirkėjai su negalia vežimėliuose ir juos lydintys asmenys bilietus gali įsigyti tik specialiai tam skirtose vietose įvedus specialų kodą*
Bilietų  kiekis salėje yra ribotas*
 
Įvedus kodą VIETA VEŽIMĖLIUI galite pasirinkti vietą asmeniui su negalia vežimėlyje.
 
Įvedus nuolaidos kodą LYDINTIS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą lydinčiam asmeniui.
 
Įvedus nuolaidos kodą ASISTENTAS galite įsigyti 1 bilietą žiūrovui su judėjimo negalia vežimėlyje ir 1 bilietą asmeniam asistentui, oficialiai lydinčiam žmogų su negalia, remiantis LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymu. Asistentui suteikiamas nemokamas bilietas.

Atėjus į renginį būtina turėti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Nepateikusieji dokumento, patvirtinančio teisę į nuolaidą, bus neįleidžiami, o pinigai už bilietus negrąžinami.
 
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
LVSO koncertų salė
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ
Vilniaus g. 6-1 Vilnius
kanceliarija@lvso.lt/8 5 262 8127
Įmonės kodas: 190755747
PVM kodas LT907557410
Renginys LVSO | TARMO PELTOKOSKI IR LATVIJOS NACIONALINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Data / Laikas Pn 2024-09-20 19:00
Renginio vieta LVSO koncertų salė, Vilnius
Kaina 17.00 - 51.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą LVSO SEZONO PRADŽIOS KONCERTAS LVSO SEZONO PRADŽIOS KONCERTAS LVSO koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO | LUKAS GENIUŠAS SKAMBINA M. RAVELĮ LVSO | LUKAS GENIUŠAS SKAMBINA M. RAVELĮ LVSO koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO | FELIKSO BAJORO JUBILIEJINIS KONCERTAS LVSO | FELIKSO BAJORO JUBILIEJINIS KONCERTAS LVSO koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO | ''TRIGUBAS KONCERTAS'' LVSO | ''TRIGUBAS KONCERTAS'' LVSO koncertų salė, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti