logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

LVSO | VYTAUTO JUOZAPAIČIO JUBILIEJINIS KONCERTAS

Pn 2023-12-22 19:00
Valdovų rūmai, Vilnius
2023 m. gruodžio 22 d. 19 val.
Valdovų rūmai
 
Simfoninis koncertas
VYTAUTO JUOZAPAIČIO JUBILIEJINIS KONCERTAS
 
VYTAUTAS JUOZAPAITIS, baritonas
VLADIMIRAS PRUDNIKOVAS, bosas
IEVA BARBORA JUOZAPAITYTĖ, sopranas
TOMAS PAVILIONIS, tenoras
LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS
Dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS
 
Programoje skambės R. Leoncavallo, G. Verdi, G. Puccini, G. Rossini, J. Strausso, G. Gershwino, B. Kutavičiaus, B. Dvariono, E. Balsio ir kitų kūriniai
 
Kartu su Gintaro Rinkevičiaus diriguojamu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru Valdovų rūmų scenoje savo jubiliejų mini vienas iškiliausių Lietuvos operos dainininkų maestro Vytautas Juozapaitis. Baigęs studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (prof. Vladimiro Prudnikovo klasė), 1990 m. V. Juozapaitis tapo Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistu. 1992–1993 m. studijavo Europos operos ir balso meno centre Belgijoje ir pas Marleną Malas Niujorke. 1992 m. tapo Lietuvos jaunųjų dainininkų konkurso laureatu bei tarptautinio Luciano Pavarotti konkurso JAV finalininku ir diplomantu.
 
Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius V. Juozapaitis pelnė bene visus pagrindinius Lietuvos muzikos ir teatro bei valstybinius apdovanojimus: Lietuvos teatro sąjungos Kristoforo premiją (1999 m.), Mėgstamiausio operos solisto publikos simpatijų prizą (2003 m.), Lietuvos muzikų sąjungos „Auksinio disko“ premiją (2003 m.), „Kipro“ premiją kaip geriausias 2003 m. Lietuvos dainininkas. 2006 m. V. Juozapaitis buvo apdovanotas Lietuvos kultūros ministerijos premija ir tapo „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatu. 2002, 2007 ir 2009 m. solistui įteiktas „Operos švyturių“ prizas kaip geriausiam metų operos solistui. 2003 m. V. Juozapaitis apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Karininko kryžiumi, 2013 m. – Kultūros ministerijos garbės ženklu „Nešk savo šviesą ir tikėk“.
 
Solisto repertuare – per 50 teatrinių vaidmenų, tarp kurių – Žermonas (G. Verdi „Traviata“), Figaro (G. Rossini „Sevilijos kirpėjas“), Volframas (R. Wagnerio „Tanhoizeris“), Guljelmo (W. A. Mozarto „Visos jos tokios“), Rigoletas (G. Verdi „Rigoletas“), Grafas Šemeta (B. Kutavičiaus „Lokys“) ir kt. V. Juozapaičio repertuarą svariai papildo ir visas pluoštas baritono partijų oratoriniuose veikaluose, tokiuose kaip C. Orffo „Carmina Burana“, J. Brahmso „Vokiškasis Requiem“, B. Britteno „Karo Requiem“, F. Schuberto „Stabat Mater“ ir kt.
 
V. Juozapaitis bendradarbiavo su daugeliu žymiausių Lietuvos ir pasaulio dirigentų: Krzysztofu Pendereckiu, Wojciechu Rodeku, Pawelu Przytockiu, Ola Rudneriu, Stefanu Lano, Davidu Perry, Davidu Agleriu, Eduardo Mulleriu, Pinchas Steinbergu, Mstislavu Rostropovičiumi, Jurijumi Temirkanovu, Sauliumi Sondeckiu, Jonu Aleksa, Juozu Domarku, Gintaru Rinkevičiumi ir kt.
 
Per įspūdingos tarptautinės muzikinės karjeros metus V. Juozapaitis reikšmingai bendradarbiavo su Kauno bei Klaipėdos valstybiniais muzikiniais teatrais, Čekijos nacionaliniu operos teatru, Lenkijos nacionaline opera, JAV operos kompanija „Teatro Lirico D‘Europa“, dalyvavo daugybėje tarptautinių festivalių. Drauge su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru įrašė autorinę CD plokštelę.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LVSO | VYTAUTO JUOZAPAIČIO JUBILIEJINIS KONCERTAS Pn 2023-12-22 19:00 Valdovų rūmai, Vilnius 12.20 - 30.00
Renginys LVSO | VYTAUTO JUOZAPAIČIO JUBILIEJINIS KONCERTAS
Data / Laikas Pn 2023-12-22 19:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 12.20 - 30.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
 
Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: 1
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
Asmenims iki 26 metų – 50 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma vienam bilietui, perkant jį Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą, išskyrus koncertus visai šeimai.
Senjorams ir neįgaliesiems – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma dviem bilietams, perkant juos Vilniaus kongresų rūmų kasoje ir pateikus asmens dokumentą.
Grupėms – 20 proc. nuolaida. Nuolaida taikoma 10 ir daugiau asmenų grupei.
Nuolaidos netaikomos stovimoms ir pristatomoms vietoms.
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Valdovų rūmai
Katedros a. 4 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, KĮ
Vilniaus g. 6-1 Vilnius
kanceliarija@lvso.lt/8 5 262 8127
Įmonės kodas: 190755747
PVM kodas LT907557410
Renginys LVSO | VYTAUTO JUOZAPAIČIO JUBILIEJINIS KONCERTAS
Data / Laikas Pn 2023-12-22 19:00
Renginio vieta Valdovų rūmai, Vilnius
Kaina 12.20 - 30.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą LVSO | SMUIKO ŽVAIGŽDĖ VADIM GLUZMAN LIETUVOJE LVSO | SMUIKO ŽVAIGŽDĖ VADIM GLUZMAN LIETUVOJE Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO | TRIMITO VIRTUOZAS SERGEI NAKARIAKOV LVSO | TRIMITO VIRTUOZAS SERGEI NAKARIAKOV Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO | ROKO BALADĖS LVSO | ROKO BALADĖS Valdovų rūmai, Vilnius
Pirkti bilietą LVSO | Šventinis koncertas ''VIVA LA DIVA'' LVSO | Šventinis koncertas ''VIVA LA DIVA'' Valdovų rūmai, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti