logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

LYAPIS TRUBETSKOY / VOINY SVITLA

Š 2023-09-30 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Garsiausia Baltarusijos grupė „Lyapis Trubetskoy“ atgimė ir Vilniuje surengs Ukrainos palaikymo koncertą

Garsiausia Baltarusijos grupė „Lyapis Trubetskoy“ Vilniuje surengs Ukrainos palaikymo koncertą. Sostinės „Compensa“ koncertų salėje vienos populiariausių grupių Rytų Europoje koncertas vyks jau rugsėjo 30 dieną. Po aštuonerių metų pertraukos veiklą atnaujinusios grupės „Lyapis Trubetskoy“ koncerte surinktos lėšos bus skirtos nuo karo nukentėjusiems Ukrainos žmonėms.

Bilietus į garsiausios Baltarusijos grupė „Lyapis Trubetskoy“ koncertą Vilniuje jau galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt

„Lyapis Trubetskoy“ - „Voyny Sveta“: https://youtu.be/71QQU6awLU4

„Lyapis Trubetskoy“ karjera prasidėjo 1998-aisiais, tačiau ypatingo dėmesio sulaukė po to, kai pradėjo kurti aštrias dainas, skirti dėmesį politinėms temoms ir kritikuoti diktatūrą. Už tai grupė ne tik sulaukė cenzūros, bet ir buvo išvaryta iš Baltarusijos. 

Nuo 2010-ųjų „Lyapis Trubetskoy“ yra įtraukta į uždraustų grupių sąrašą Baltarusijoje, o nuo 2015-ųjų – Rusijoje. Tas pačiais metais grupės lyderiui Serhiy Mikhalok buvo iškeltos baudžiamos bylos už prezidento įžeidimą Baltarusijoje ir  etninės neapykantos kurstymą Rusijoje.

2014-aisiais, po 24-erių metų muzikavimo, grupės „Lyapis Trubetskoy“ paskelbė išsiskirstanti. Po anšlaginių koncertų Kýjive ir Sankt Peterburge buvo paskelbta, kad grupė dalinasi į du projektus „Trubetskoy“ ir „Brutto“. Šiandien daugybė grupės gerbėjų džiūgauja, nes po aštuonerių metų pertraukos „Lyapis Trubetskoy“ atnaujino koncertinę veiklą.

Jau balandžio 11-ąją Compensa koncertų salėje Vilniuje vyksiančiame grupės „Lyapis Trubetskoy“ Ukrainos palaikymo koncerte skambės visi didžiausi hitai ir baltarusių bei ukrainiečių kovos už laisvę himnais tapusios dainos: „Belarus Freedom“, „Ne Bytsʹ Skotam“, „Hray“, „Voyny Sveta“ ir daugelis kitų.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LYAPIS TRUBETSKOY / VOINY SVITLA Š 2023-09-30 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 28.00 - 48.00
Renginys LYAPIS TRUBETSKOY / VOINY SVITLA
Data / Laikas Š 2023-09-30 20:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 28.00 - 48.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: ukrainiečių/ rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų kreipkitės vipklientai@bilietai.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Organizatorius
LTD BOOKING STARS
Pirita tee 26c Talinas
+3726008088; bezobmezhenvilnius@gmail.com
Įmonės kodas: 12265347
PVM kodas EE101600024
Renginys LYAPIS TRUBETSKOY / VOINY SVITLA
Data / Laikas Š 2023-09-30 20:00
Renginio vieta COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Kaina 28.00 - 48.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą (Perkeltas) MAX BARSKIH / МАКС БАРСКИХ - NEZEMNAYA / WORLD TOUR 2022 (Perkeltas) MAX BARSKIH / МАКС БАРСКИХ - NEZEMNAYA / WORLD TOUR 2022 COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą (Perkeltas) Artik & Asti (Perkeltas) Artik & Asti COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą (Perkeltas) BŪK DRĄSUS KAIP UKRAINA. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (VILNIUS) (Perkeltas) BŪK DRĄSUS KAIP UKRAINA. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (VILNIUS) Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti