logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

M83 - European Tour 2023

K 2023-06-08 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Dar viena svajonė bus išpildyta: Į Baltijos šalis vasarą atvyksta prancūzų elektronikos žvaigždės „M83“

Tavo akys neklysta. Geresnės dovanos aštuntojo „8 Days A Week” gimtadienio proga nelabai gali būti. Tolyn žvelgianti muzikos agentūra vėl paduoda ir vasaros headliner‘iais skelbia „M83”. Kitą vasarą mus aplankys seniai sapnuoti ir laukti elektronikos šaukliai „M83“. Pasirodymas, kurio labai norėjom ir kurio Vilniaus miestui (ir Siguldai) labai reikėjo.

Anthony Gonzalezas, „M83“ smegenys, rankos ir kojos, ir vienas svarbesnių šiandieninės elektroninės muzikos žmonių, mūsų sostinę ir Siguldą pagaliau pažymėjo savo koncertų planuose. Wow, nekantraujam, kada galėsim su juo susipažinti. Vis dar sunku patikėti, bet birželį gyvai girdėsime „Midnight City“, „Wait“, „Reunion“, „We Own The Sky“ ir „M83“ muzikos gyvastį pagaliau galėsim pačiupinėti ranka. No excuses, our friends. Priežasčių praleisti šį koncertą nėra ir negali būti. Mūsų laukia klasiškas koncertas atviram ore, gyvas dokumentinis filmas, šiek tiek fantastikos bei kelionė laiku ir erdve. Bus nuostabu, net neabejok!

Dar vienas itin aktualus muzikos pasaulio vardas, žinomas jau dvidešimt metų ir užsitarnavęs savo vietą ne viename sąraše, tinkama epitetams ir pagyrimams. „M83“ muzika padarė įtaką ne vienai artistų kartai, įgarsino daug gerų filmų bei reklamų ir tapo mūsų gyvenimų garso takeliu. Birželio 7 d. jie pirmą kartą aplankys Siguldos pilį Latvijoje ir birželio 8 d. užbaigs viešnagę Baltijos šalyse didžiausiame kultūros paveldo objekte Vilniuje – Lukiškių kalėjime, kuriame vis dažniau vyksta tokie koncertai. Vasara, pradėta su „Phoenix“ ir „M83“, tiesiog negalės būti bloga.

Išankstiniai koncerto reikalai

Pirmieji bilietai visada pigiau! „M83“ fanai jau nuo lapkričio 22 d. 10 val. ryto galės bilietus įsigyti pigiau. Oficiali prekyba bilietais prasideda lapkričio 28 dieną 10 val. ryto. Bilietais Lietuvoje, kaip visada, prekiaus „Bilietai LT“. Latvijoje tuo rūpinasi „Bilesu Serviss“. Bilietai patys nenusipirks. Parašyk „8 Days A Week“ žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, gauk specialų kodą ir sutaupyk.

Bilietai – tik malonus rūpestis ir puiki Kalėdų dovana.
Raginam bilietais pasirūpinti iš anksto.
Išpirkim visus bilietus!
O ko čia delsti?

Apie „M83“

Daug gerų žodžių galima pasakyti apie „M83“. Koks skambesys, kiek malonumo. Ir svajonių išpildymo, ir nostalgijos, ir atradimų. Klausantis „M83“, galvoje sukasi tik viena mintis – tobulas garso takelis, kai jau nebesupranti, nei kas esi, nei kur tai tave nuneš. Atmintyje jie išlieka velniškai ilgai. Gyvai jie žiauriai geri. Atsakom. Sujungę synth pop melodijas ir shoegaze į vieną pasaulį, kuriame Anthony Gonzalezas žaidžia nostalgija ir mūsų jausmais, „M83“ tapo viena įtakingiausių grupių savo žanre pasaulyje. Nesuklysim sakydami, kad jų muzika tobulai tinka dideliam kino ekranui. Pamatyti juos gyvai reiškia bent porai valandų jaustis kitoj dimensijoje, išeiti iš savęs ir pamiršti visas kasdienes problemas.

Fone – skambiausias „M83“ hitas „Midnight City“
https://youtu.be/dX3k_QDnzHE

„M83” siela Gonzalezas užaugo Antibuose, Prancūzijoje. Vaikystėje svajojo tapti profesionaliu futbolininku (jo senelis buvo puolėjas, žaidęs Prancūzijos rinktinėje 1966 m. Pasaulio futbolo čempionate), tačiau paauglystėje patyręs kojos traumą atrado muziką. Tėvai Anthoniui padovanojo gitarą ir jis kartu su draugu Nicolasu Fromageau įkūrė pirmąją savo grupę „My Violent Wish“. Atradę sintezatorius, įrašė pirmąją demo albumo versiją, pasirašė kontraktą su viena įrašų kompanija ir taip prasidėjo graži „M83“ kelionė.

Antrasis „M83“ darbas „Dead Cities, Red Seas & Lost Ghost“ atidarė naują Prancūzijos muzikinį puslapį. Duetas pelnė kritikų pripažinimą ir buvo liaupsinami už naują ir šviežią garsą elektronikos pasaulyje. Net snobai „Pitchfork“ sakė: „Skambesys masyvus, o Gonzalezo nepaliaujamą dėmesį detalėms nustelbia emocinė galia, kurią jis perteikia. Šis albumas – žmogiškumo, grožio, nusivylimo, šlovės ir nuopuolio stebuklas, kuris ne tik apgaubia, bet ir suteikia erdvės tyrinėti garso platybes“. Paprastai tariant, „M83“ sugebėjo sintezatorius paversti didžiausiu nostalgijos ir jausmų šaltiniu.

Po šio albumo „M83“ sudėtis šiek tiek pasikeitė, bet Gonzalezas ir toliau kepė albumus vieną po kito – „Before the Dawn Heals Us“, „Digital Shades, Vol.1“, „Saturdays = Youth“ ir daug kitų puikių įrašų. Šiandien „M83” muzikos katalogas itin margas ir vertas rimtos perklausos. „M83” kadaise apšildė „Kings of Leon“, „The Killers“ ir „Depeche Mode“. Jie sukūrė tobulą albumą „Hurry Up, We‘re Dreaming“, kuris pernai atšventė savo dešimties metų laikotarpį. Už šį darbą Anthony Gonzalezas buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui. Tada „M83” atrado visas pasaulis, o jo kūryba įgarsino nesuskaičiuojamą kiekį filmų ir reklamų. Beveik pusantros valandos įrašas, kuris svaigina, išplukdo iš šio pasaulio ribų ir leidžia vėl patikėti muzika ir savo sapnais.

M83 – „My Tears Are Becoming A Sea“
https://youtu.be/UJrMB4QhNok

Pasiklausius šio albumo lieka jausmas, kad ką tik grįžome iš nuostabios kelionės. Vaizdai, kurie klausantis sukasi galvoje, negali būti tik vaizduotės vaisius. Anthony Gonzalezo muzika išeina toli už mūsų garsiakalbių ribų, vedžioja mus po neįtikėtinai turtingą ir detalų garsų pasaulį, kartu suteikdama galimybę jį tyrinėti patiems. Neįmanoma tik klausytis „M83“ muzikos – visi joje gyvename. Jie nevaidina, jie groja iš širdies. Tai jie galėtų daryti net Marse.

Gonzalezo muzika ir produkcija ne kartą buvo naudota kvepalų, automobilių ir kitų produktų reklamose, filmuose „Warm Bodies“, „Divergent“ ir „Insurgent“, serialuose „Gossip Girl“, „The Vampire Diaries“, dar jis sukūrė garso takelį filmui „Oblivion“ su Tomu Cruise‘u ir netgi muziką „Cirque De Soleil“ turui „Volta“. Prie jo albumų dirbo „Nine Inch Nails“ ir jo vaikystės herojus Jeanas Michel Jarre. Šiuo metu jis savo dienas leidžia Los Andžele. Gonzalezo gyvenimo aprašymas ir pasiekimai tokie platūs ir gausūs, kad sunku juos visus išvardinti.

Nuostabus „M83“ darbas „Wait“
https://youtu.be/lAwYodrBr2Q

Pats Anthony juokauja: „Noriu kurti muziką ir naujus albumus. Nenoriu, kad žmonės manytų, jog esu tam per senas ar pavargęs. Ne, aš noriu groti gyvai, suteikti žmonėms emocijų ir priversti juos šokti. Būti scenoje ir kažką jausti man yra didžiausias malonumas“.

Jis taip pat siūlo kartais atsitraukti nuo socialinių medijų ir nepasimesti kūrybos gausoje. Laikais, kai muzikantai atkartoja vieni kitus, sunku išlikti originaliam, bet „M83“ visada tai pavykdavo.

Dar patys nežinom, kokį pasirodymą „M83“ atveš pas mus. Tikimės ir laukiam naujo albumo. „M83” kol kas gyvena tyloje ir nerodo jokio aktyvumo socialiniuose tinkluose. Nenustebsim, net jei ir apie savo turą Europoje Anthony Gonzalezas pradės kalbėti tik po Naujųjų. Na bent taip mus informavo jo komanda. Paskutinis jo albumas „DSVII“ pasirodė dar 2019-taisiais, todėl panašu, kad jau atėjo laikas naujai „M83“ kūrybai ir gyvai patirčiai. Palaukim ir pamatysim. Euforija, nostalgija, džiaugsmas, ašaros ir noras gyventi amžinai susipina, kai Gonzalezas užlipa ant scenos ir demonstruoja gitarų, būgnų ir sintezatorių didybę kartu su grupe. Kitas birželis Siguldoje ir Vilniuje bus įstabus ir nepamirštamas.

Dabar į atgaivintą Lukiškių kalėjimą ir sostinę vilioja „Phoenix“ ir „M83” vienu metu. Va čia tai Vilnius. Siguldos pilis Latvijoje gali tuo pačiu pasigirti.

Paskubėk, atrodo, kad mes tikrai sapnuojam.

Susipažink su „M83“:

„Do It, Try It“ gyvai iš Jimmy Kimmelio vakaro šou
https://youtu.be/-Pc8XUxFKhs
„Go“ feat. MAI LAN gyvai iš Jimmy Kimmerio vakaro šou:
https://youtu.be/vpwHUI712Jg

„We Own The Sky“: https://youtu.be/sWsUNbdc5IM
„Reunion“: https://youtu.be/DJQQrjVmQG0
„Moonchild“: https://youtu.be/uudKrJ--BjE
„Kim & Jessie“: https://youtu.be/n5cgzcjqOtE
„Steve McQueen“: https://youtu.be/a8Iqskd_Vq8
„Graveyard“: https://youtu.be/gY8iy8S0S4w

„Midnight City“ gyvai iš „Sziget“ festivalio: https://youtu.be/ErrKRT3VjKk

https://ilovem83.com 
https://www.facebook.com/m83
https://www.instagram.com/m83music
https://twitter.com/m83

 

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
M83 - European Tour 2023 K 2023-06-08 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 51.00
Renginys M83 - European Tour 2023
Data / Laikas K 2023-06-08 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 51.00
Svarbi informacija
Maksimalus vieno pirkimo limitas: 4 bilietai
Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: 1, iki 30 min.
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų metų amžiaus
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Įmonės kodas: 305527276
PVM kodas LT100013541518
Renginys M83 - European Tour 2023
Data / Laikas K 2023-06-08 19:00
Renginio vieta Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Kaina 51.00
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Weekend, 3 dienų bilietas Weekend, 3 dienų bilietas - Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą James Bay - Vilnius James Bay - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Denzel Curry - Vilnius Denzel Curry - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Pirkti bilietą Two Feet - Euro Run 2023 Two Feet - Euro Run 2023 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti