logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Magiškas Naujųjų metų sutikimas su Mantu Wizard ir grupe ''QUEENS OF ROSES''

S 2023-12-31 21:00
Pramogų salė VAKARIS, Vilnius

Magiškas Naujųjų metų sutikimas su Mantu Wizard ir grupe “QUEENS OF ROSES”

Ypatingą Naujųjų, 2024-ųjų metų sutikimą Pramogų salėje „Vakaris Vilnius" įsiminsite ilgam. Moterišku žavesiu papuoštą šventinį koncertą dovanos merginų trio „Queens of Roses", o renginį ves žymusis magas Mantas Wizard, kuris vienu rankos mostelėjimu sukurs stebuklus, palydėsiančius tiesiai į 2024-uosius!

Abejojate savo pasirinkimu? Tikrai neverta, nes trys žavios damos, Akvilė, Giedrė ir Monika, populiariausio Lietuvoje muzikinio projekto „X-faktorius” metu sukūrusios grupę „Queens of Roses“, pasiruošusios kiekvieną šventę paversti ypatinga. Nuo 3 galingų balsų sintezės iki nenumaldomos energijos scenoje, nuo pašėlusių muzikos ritmų iki moteriškai švelnaus skambesio, nuo aistros ir begalinio atsidavimo scenai iki nuoširdaus bendravimo su publika – visa tai bus geriausiame vakarėlyje, kokiame tik esate dalyvavę!

Jeigu neužteks trigubo moteriško žavesio kerų, šventinei nuotaikai neleis išblėsti ir savo magija užburs vakaro vedėjas, žymus iliuzionistas Mantas Wizard. Visame pasaulyje pagarsėjęs Mantas jau daugiau nei 15 metų džiugina aplinkinius savo magiškais triukais. Per tiek laiko jis surengė šimtus išskirtinių pasirodymų dešimtims tūkstančių žiūrovų Europoje, o taip pat ir pasaulio pramogų sostinėje Las Vegase. Lietuvos vardą tarptautiniame magijos pasaulyje išgarsinęs Mantas Wizard žada Las Vegaso aurą sukurti ir mūsų sostinėje, tereikia Naujametiniam vakarui pasirinkti pramogų salę „Vakaris".

Taigi sutikdami 2024-uosius, pasiruoškite žavingų merginų grupės „Queens of Roses“ pasirodymui, kuris paliks įspūdį tiek stebinčiam, tiek šokančiam. O magas Mantas Wizard, kuris savo menu kaskart pasistengia sukurti linksmą, bet kartu elegantišką magijos programą, pakurs tokį smagų vakarėlį, kad nepaliks abejingų. Ne veltui jis tiesiog sako: sveiki atvykę į iliuzijos meno pasaulį!

O koks šventinis vakaras be vaišių? Jomis, be abejo, taip pat bus pasirūpinta. Visus svečius „Vakaris Vilnius“ šeimininkai pasitiks su putojančio šampano taure, o vakarui įsibėgėjant, savo virtuvės meistrų išradingumą pakvies įvertinti, mėgaujantis šventine vakariene. Šventinės vakarienės pradžia – 21.20 val. Oficiali programa tęsis iki 1.00 val. Vėliau – diskoteka iki 5.00 val. ryto.

***

P.S. Maloniai prašome svečių nevėluoti, nes Jūsų atvykimui bus kruopščiai rengiamasi: ant Jūsų staliuko lauks sutikimo užkandžiai ir sklidinos gėrimų taurės, o staigmenos paženklins jau pirmąsias šventės akimirkas!

Staliukai yra keturviečiai.
Daugiau informacijos ar dėl bilietų didesnėms žmonių grupėms kreiptis vilnius@vakaris.lt arba +37069903624.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Magiškas Naujųjų metų sutikimas su Mantu Wizard ir grupe ''QUEENS OF ROSES'' S 2023-12-31 21:00 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius 150.00
Renginys Magiškas Naujųjų metų sutikimas su Mantu Wizard ir grupe ''QUEENS OF ROSES''
Data / Laikas S 2023-12-31 21:00
Renginio vieta Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Kaina 150.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
 
Prie staliukų galima įsigyti nuo 3 bilietų.
 
Durys: ~20val.
Renginio trukmė: iki 5 val. ryto
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Pramogų salė VAKARIS
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Lietuva
Organizatorius
Baltic Events, UAB
A. Stulginskio g. 8, Vilnius
vilnius@vakaris.lt / +37069903624
Įmonės kodas: 302940501
PVM kodas LT100007443010
Renginys Magiškas Naujųjų metų sutikimas su Mantu Wizard ir grupe ''QUEENS OF ROSES''
Data / Laikas S 2023-12-31 21:00
Renginio vieta Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Kaina 150.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Mulen Ružo legenda Mulen Ružo legenda Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Pirkti bilietą U.D.O. - Touchdown World Tour 2024 U.D.O. - Touchdown World Tour 2024 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Pirkti bilietą EKTOMORF - VIVID BLACK Over Europe 2024 EKTOMORF - VIVID BLACK Over Europe 2024 Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Pirkti bilietą Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas Pramogų salė VAKARIS, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti