Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Maksim Galkin

A 2019-05-07 20:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
35.00 - 80.00
Maksim Galkin

Visada šmaikščiai, taikliai ir talentingai! M. Galkino humoristinėmis miniatiūromis ir muzikiniais numeriais nuspalvintas gegužės 7 d. vakaras žada ilgam užkrėsti gera nuotaika!

Scenoje jis visada vienas, tačiau meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių: nuo šou verslo atstovų iki politikų. Anekdotai, humoreskos, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos! M. Galkinas visada pataiko į dešimtuką: pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes.

M. Galkino karjera prasidėjo prieš 25 metus ir jo populiarumas kasmet vis auga. Per visus šiuos metus keitėsi personažai, mėgstamiausi numeriai, ištisos programos, tačiau bet kuris M. Galkino pasirodymas – tai gero ir kokybiško humoro dozė, kurios užtenka ilgam ir kuria galima užkrėsti visus aplink esančius žmones.

Gegužės 7 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ Maksimas Galkinas pristatys ne tik jau pamėgtus numerius, bet ir dar niekur nematytus bei negirdėtus pokštus.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Maksim Galkin A 2019-05-07 20:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 35.00 - 80.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: rusų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta