Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MANTAS. GYVO GARSO AKUSTINIS KONCERTAS

Pn 2019-03-08 19:00
VDU didžioji salė, Kaunas
25.00 - 39.00
Manto Jankavičiaus gyvo garso akustinis koncertas Moters dienos proga Kaune! 
     
Per pastaruosius metus daugybę šiltų ir jaukių koncertų visoje Lietuvoje surengęs Mantas, šįkart kviečia į ypatingai jautrų, šventinį, kovo 8-osios susitikimą Kaune. Jis įsitikinęs, jog koncertuoti ir kartu švęsti meilę šią simbolišką, moterims skirtą dieną, yra neišvengiama.
„Moteris – tai kūrinys, kurį turime mylėti besąlygiškai, nors kartais tai ir pamirštam... Ne tulpės yra svarbu, o ryšys. Koncertas turėtų būti puikus priminimas vyrams, jog moterims reikia šilumos ir laiko drauge, o moterims – tai ypač jauki muzikinė dovana, net jei tenka ją pasidovanoti pačioms.“ – šypsosi Mantas.
Kartu su talentingaisiais Lietuvos muzikantais, Mantas žiūrovams dovanos beveik dviejų valandų trukmės gyvo garso koncertą. Moterims ir jas mylintiems žmonėms programoje skambės ne tik žinomiausi Manto kūriniai, bet ir dainos, sukurtos kino filmams „Pakeliui“, „Tadas Blinda. Pradžia“, spektakliui „Laisvi drugeliai“. Publika taip pat išgirs ariją „Dangus tau dovanojo aukštį“ iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“ ir kt.
Atlikėjas ragina moteris pasidovanoti sau šventę, o vyrus nepamiršti nustebinti savo damas – žmonas, mamas, seses ar drauges. Mantas visų lauks su puikia nuotaika ir šiluma. Kaip visada, šviesiai ir atvira širdimi.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MANTAS. GYVO GARSO AKUSTINIS KONCERTAS Pn 2019-03-08 19:00 VDU didžioji salė, Kaunas 25.00 - 39.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
S. Daukanto g. 28, Kaunas Kaunas Lietuva
Organizatorius
Meno upė, UAB
Pragiedrulių sodų g. 3-oji 3 Vilnius
Ta pati renginio vieta