logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Klaipėda

Pn 2023-12-29 19:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Mantas Jankavičius kviečia kartu atšvęsti ypatingą šventę muzikos ir teatro šou „12 violončelių”
 
 
Mantas Jankavičius, talentingas ir charizmatiškas šou meistras, kviečia į ypatingą šventę – 25-erių metų scenoje gimtadienį. Šio jubiliejaus proga, kartu su talentingiausiais šalies profesionalais atlikėjas kuria autentišką muzikos, teatro ir kino šou, kurį privalo pamatyti kiekvienas. Trys unikalūs koncertai, 12 violončelių ir 12 istorijų skambės didžiausiose šalies scenose – Kauno „Žalgirio“ arenoje, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje bei „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje.
 
Be jokios abejonės, koncerte skambės populiariausi Manto kūriniai ir naujausi singlai, tik šįkart visiškai naujame, kitame skambesyje, kartu su ypatingu muzikiniu reiškiniu Lietuvos scenoje – 12 violončelių orkestru ir gyvo garso grupe.

Šiuose pasirodymuose Manto kūriniai,
pasitelkus teatro ir video motyvus, bus sujungti su atviromis istorijomis. „Tai nėra tik koncertas, tai – gyvenimas ir filosofija, kuri susijungs į bendrą visumą  - dvylika istorijų, dvylika svarbiausių mano gyvenimo epizodų. Nuo vaikystės lengvumo, paauglystės maišto, iki brandos, šeimos, projekcijos į ateitį ir galiausiai – senatvės. Su visais džiaugsmais ir nesėkmėmis, pakilimais ir suklupimais. Šiame pasirodyme papasakosiu savo istoriją, tačiau manau, kad kiekvienas žmogus atpažins ir dalį savęs – juk visi esame truputį panašūs, – sako atlikėjas.
 
Pasak didelę patirtį ne tik muzikos, bet ir teatro bei kino scenoje turinčio Manto, skaičius dvylika pasirinktas neatsitiktinai – jis šalia mūsų atrandamas kiekvieną dieną.

„Dažnai žiūrime į laikrodį, į kalendorių, kosmosas ir mūsų kasdienybė taip pat sukasi aplink šį skaičių. Yra daug sąsajų, prasmių ir simbolikos. Neatsitiktinai pasirodymams pasirinkome ir dvyliktą mėnesį, o jų
turinys taip pat papasakos būtent dvylika gyvenimo istorijų.

Koncertus papuoš ir dvylika violončelių, kurios, anot atlikėjo, yra ne tik labai vizualiai gražus bei sceniškas instrumentas, bet turi ir savo mažai kam žinomą magiją.

„Man violončelės stebuklas yra tas, kad jos diapazonas labiausiai atitinka žmogaus balso diapazoną, – sako Mantas. – Tai artimiausias žmogaus vokalui instrumento atitikmuo, o kadangi šis koncertas yra apie žmogų žmonėms, tai ir violončelės simboliškai atsistoja į šią partiją“.
 
Prie šventinių koncertų „12 violončelių” dirba stipriausi Lietuvos menininkai: novatoriškasis šviesų ir scenografijos dailininkas Paulius Varonenka, kompozitorius, vienas geriausių aranžuočių meistrų Jievaras Jasinskis. Specialiai šiems koncertams režisierė Indrė Juškutė kuria vaizdo turinį, kuris papuoš gyvo garso koncertus kino elementais.
 
Mantas Jankavičius – dainininkas ir dainų autorius autorius, su muzika pradėjęs eksperimentuoti būdamas vos 13-kos, yra išleidęs studijinius albumus, gavęs ne vieną apdovanojimą kaip geriausias atlikėjas, taip pat jis yra ilgametis TV projekto „Lietuvos balsas“ mokytojas.

Mantas yra sukūręs pagrindinius vaidmenis miuzikluose „Meilė ir mirtis Veronoje, „Paryžiaus katedra, „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda”, „Eglė Žalčių
karalienė”, „Mažvydas“ bei kituose. Taip pat pagrindinius vaidmenis jis vaidino D. Ulvydo filme „Tadas Blinda: Pradžia“ bei „Pakeliui (rež. R. Marcinkus). Teatro scenoje pagrindinius vaidmenis sukūrė D. Kazlausko spektaklyje „Laisvi drugeliai“, A. Cholinos „Tango in fa“.
 
Koncertai skambės gruodžio 14 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje, gruodžio 29 d. Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje ir vasario 14 d. Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Bilietus platina bilietai.lt.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Klaipėda Pn 2023-12-29 19:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 34.00 - 64.00
Renginys MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Klaipėda
Data / Laikas Pn 2023-12-29 19:00
Renginio vieta Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Kaina 34.00 - 64.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
netaikoma


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Klaipėdos Švyturio arena
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Trendis UAB
V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius 08237 Vilnius
+37067847601/ simonas@pepperlive.lt (d.d. nuo 10 iki 18 val.)
Įmonės kodas: 305137162
PVM kodas ND
Renginys MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Klaipėda
Data / Laikas Pn 2023-12-29 19:00
Renginio vieta Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Kaina 34.00 - 64.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius PopuliarusPopuliarusMANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Pirkti bilietą MANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Kaunas PopuliarusPopuliarusMANTAS JANKAVIČIUS: ''12 violončelių'' | Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti