Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MARIALY PACHECO (Cuba) ir RHANI KRIJA (Marocco)

S 2019-02-17 19:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
20.00 - 59.00
Vasario 17-ąją Vilniuje bus karšta – Kubos ir Maroko džiazo žvaigždės
pasirodys vieninteliame koncerte!

Vasario 17-ąją jaukiausioje Senamiestyje kamerinėje Vilniaus White Piano Hall salėje (Kėdainių g. 8, Vilnius) vyks visiškai neįtikėtinis savo reikšme muzikinis įvykis! Tiesiog fantastika! Mūsų planetos – Žemės – džiazo ir kitos nuostabios gyvos muzikos gerbėjai jau dabar gali pradėti svajoti apie šį koncertą, nes... pirmą kartą Lietuvos istorijoje su vieninteliu koncertu pasirodys Duetas Marocuba (tarp kitko, taip vadinasi ir vakaro programa), kurio sudėtyje: kylanti pasaulio džiazo žvaigždė Kubos pianistė МARIALY PACHERO ir Maroko multi-perkusininkas  RHANI KRIJA! Iš karto tampa aiškus ir Dueto pavadinimo bei programos sutrumpinimas: Маrokas + Kuba! MAROCUBA!

RHANI KRIJA jau gerai žinomas Lietuvos muzikos gerbėjams! Juk jis – mylimas STINGO perkusininkas, ir koncertavo su juo per visas gastroles Lietuvoje, išskyrus paskutines, kai pats Maroko Karalius asmeniškai paprašė Stingo išleisti Rhani Krija į svarbią karališkąją puotą! Taip pat daug kas galėjo mėgautis Maroko Maestro grojimu įžymaus gitaristo  ir to paties Stingo bendraautoriaus Dominic Miller koncerte! Ir, beje, būtent Rhani Krija, išgirdęs, kaip dainuoja viena iš Dominic Miller koncerto organizatorių – Sandra Chlevickaitė – pasiūlė jai, ir tai buvo sėkmingai įgyvendinta, sudainuoti keletą Stingo dainų kartu su jo muzikantais! Jeigu pridurti, kad be Stingo ir Dominic Miller, Rhani Krija dirbo kartu su tokiais muzikos grandais, kaip Herbie Hancock, AL Di Meola, Placido Domingo, Annie Lennox, Xavier Naidoo ir Herbert Gronemeyer, tai tampa aišku, kokios reikšmės muzikantas koncertuos Vilniuje!

Marialy Pacheco – tai  iš tiesų žavusis deimantas tarptautinio džiazo pasaulyje! Vardinti jos pasiekimus ir nuopelnus tektų ilgai! Ji – paties prestižiškiausio pasaulyje džiazo festivalio Montreux Jazzfestival numylėtinė, ir pirmoji istorijoje moteris, laimėjusį Pagrindinį prizą (!) (2012 m.). O taip pat ji yra žinomo Londono džiazo klubo Ronnie Scott Jazz Club žvaigždė, daugelio kitų populiarių festivalių dalyvė ir garbės svečias! Keliauja po visą pasaulį su koncertais kaip solo, taip ir kartu su įdomiausiais artistais, ansambliais ir orkestrais, nepamiršdama ir gimtosios Kubos! Tokie nuostabūs Kubos muzikantai, kaip Chucho Valdes, Omar Sosa ir Gonzalo Rubalcaba pripažino už garbę groti su Marialy! O pats Roberto Fonseca – žymios grupės Buena Vista Social Club prodiuseris – pradėjo ir ją prodiusuoti!

Šis duetas ir jo programa unikalūs, ir neturi analogų pasaulyje! Jūs turite magiškąją galimybę pasidžiaugti Kubos ekspresijos ir energijos deriniu su turtingiausiais Afrikos ritmais bei šiuolaikinėmis Europos džiazo melodijomis!

 
Bilietai į Vienintelį MARIALY PACHECO ir RHANY KRIJA koncertą
vasario 17-ąją 19 val. sostinės White Piano Hall scenoje (Kėdainių g. 8)
parduodami visose Bilietai.lt kasose.

Informacija apie koncertą: +370 67176502; +370 64536403
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MARIALY PACHECO (Cuba) ir RHANI KRIJA (Marocco) S 2019-02-17 19:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 20.00 - 59.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: ispanų ir anglų
Durys atidaromos: 40 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 50 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kėdainių g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta