Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Marija Vlasova, akordeonas | Rusija

T 2018-11-21 19:00
Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius
Marija Vlasova, akordeonas | Rusija
Lapkričio 21 d. Lietuvos muzikos ir teatro akademija


XXI - ąjame akordeono festivalyje išgirsitę vieną talentingiausių jaunosios kartos Rusijos atlikėjų - Mariją Vlasovą.

Akordeonistė atstovauja auksinę atlikėjų-virtuozų kartą, naujojo tūkstantmečio pradžioje užgimusią Rusijos koncertinėje padangėje. Atlikėjos repertuare įspūdingo masto J. S. Bacho ciklai “Gerai Temperuotas Klavyras”, šešios Prancūziškos siuitos bei Goldbergo variacijos, taip pat P. Hindemito polifoninis ciklas ,,Ludus Tonalis“ ir O. Mesiano vargonų ciklas ,,La Nativite du Seigneur“. Atlikimo stilius išsiskiria aiškumu ir turtingumu, filosofiniu meditavimu bei visada yra kupinas dvasingumo.
Marija Vlasova gimė Vladimiro mieste Rusijoje. Bakalauro bei magistro studijas baigė Gnesinų vardo Muzikos Akademijoje Maskvoje, pasaulyje pripažinto profesoriaus F. Lipso akordeono klasėje. Atlikėja yra daugelio prestižinių tarptautinių konkursų laureatė Vokietijoje, Kinijoje, Ispanijoje bei Rusijoje.
Akordeonistė Marija Vlasova dalyvavo tarptautiniuose šiuolaikinės ir kamerinės muzikos festivaliuose ,,Maskvos ruduo“, ,,Bajanas ir bajanistai“, ,,Grįžimas“ bei ,,Transformacija“ Rusijoje, ,,Akordeono dienos“ Serbijoje, Vokietijoje bei Lenkijoje, ,,Touraine muzikos valandos“ bei ,,Aleksandro Ⅲ tvenkinys“ Prancūzijoje. Taip pat gastroliavo Italijoje, Šveicarijoje, Danijoje, Lenkijoje, Anglijoje, JAV, daugelyje Rusijos miestų.
2012 metais atlikėja išleido net keturias kompaktines plokšteles: O. Mesiano ,,Viešpaties gimimas“, klasikinių miniatiūrų albumą ,,Siluetas“, P. Čaikovskio ciklą ,,Sezonai“, M. Musorgskio ciklą ,,Parodos paveikslėliai“ ir šiuolaikinių kūrinių albumą ,,Laukiant švelnumo“.
Šiuo metu Marija yra Maskvos filharmonijos solistė ir organizatorė bei dviejų tarptautinių muzikos festivalių ,,oBAYIANie“ ir ,,Rendez-vous...“ Rusijoje organizatorė. Taip pat bendradarbiauja su klarnetininku Jevgenijumi Varovko duete ,,AkClardeon“.

Koncertas nemokamas!

Renginio nuoroda: http://www.akordeonofestivalis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Marija Vlasova, akordeonas | Rusija T 2018-11-21 19:00 Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: taip
Amžiaus cenzas: N7

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Gedimino pr. 42 Vilnius Lietuva