logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

MARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO NAUJIEJI / UKMERGĖ

Š 2022-12-31 18:00
Ukmergės kultūros centras, Ukmergė

Martynas Kavaliauskas kviečia gražiausius šių metų žiemos vakarus praleisti drauge – įspūdinguose šventiniuose gyvo garso koncertuose.
Gruodžio 10 d. – Palangos koncertų salėje, Gruodžio 16 d. – VDU didžiojoje salėje Kaune, Gruodžio 28 d. – Vaidilos teatre Vilniuje, Gruodžio 30 d. – Klaipėdos koncertų salėje, Gruodžio 31 d. – Ukmergės kultūros centre, Sausio 6 d. – Panevėžio bendruomenių rūmuose, Sausio 7 d. – Marijampolės kultūros centre.

Šioms Kalėdoms ir Naujiesiems metams paruošėme naują šventinę koncertinę programą LATINO CHRISTMAS SHOW, kurioje skambės geriausi visų laikų ispaniški hitai bei netikėtos naujų autorinių Martyno dainų ir legendinių lietuviškų dainų interpretacijos latino ritmu.
Nėra abejonės, kad šiame koncerte bus galima išgirsti ir tokius ikoniškus klasikinius latino hitus kaip „Lambada“, „Feliz Navidad“, „Guantanamera“, „Baila me“, „Bamboleo“, „Macarena“, „Let‘s get loud“ ir kitus, tačiau Kalėdinio šou svečiai gali tikėtis ir netikėtų lietuviškų dainų interpretacijų.

„Norime scenoje ir klausytojų širdyse sukurti tikrą ir didelę šventę – o gerose šventėse, juk visko būna po truputį...“,- šypsosi už talentą ir atsidavimą vertinamas atlikėjas ir aktorius.
Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe ir pritariančiaisiais vokalais, tačiau dinamišką repertuaro liniją subtiliai papildys ir trimito, trombono bei saksofono skambesys. Specialiai šiam šou kuriamos specialios dekoracijos bei įspūdingi apšvietimo sprendimai. Taip pat koncerte pasirodys fantastiška šokėjų pora – Marvin&Gintarė.

„Kruopščiai dėliojome repertuarą, norėdami, kad šiame koncerte tilptų kuo daugiau ryškiausių praėjusio šimtmečio ispanų ir argentiniečių kompozitorių kūrinių – siekėme, kad šis šou degtų ir spinduliuotų ta užburiančia pietietiška dvasia ir aistra. Aistra gyventi, mylėti, švęsti bei dalintis pozityvia energija. Tebus šis šventinis šou tarsi trumpa kelionė, nukelianti į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leidžianti dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika, aš Jūsų labai lauksiu.

Su Meile, Martynas.“

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO NAUJIEJI / UKMERGĖ Š 2022-12-31 18:00 Ukmergės kultūros centras, Ukmergė 30.00 - 45.00
Renginys MARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO NAUJIEJI / UKMERGĖ
Data / Laikas Š 2022-12-31 18:00
Renginio vieta Ukmergės kultūros centras, Ukmergė
Kaina 30.00 - 45.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 45 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Ukmergės kultūros centras
Kauno g. 8 Ukmergė Lietuva
Organizatorius
Kultūros ir medijų namai, VšĮ
Islandijos pl. 95 – 57 Kaunas
Info@mrmedia.lt / +37063991542
Įmonės kodas: 304471554
Renginys MARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO NAUJIEJI / UKMERGĖ
Data / Laikas Š 2022-12-31 18:00
Renginio vieta Ukmergės kultūros centras, Ukmergė
Kaina 30.00 - 45.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO CHRISTMAS / PALANGA PopuliarusPopuliarusMARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO CHRISTMAS / PALANGA Palangos koncertų salė, Palanga 27.00 - 40.00
Pirkti bilietą MARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO CHRISTMAS / KAUNAS PopuliarusPopuliarusMARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO CHRISTMAS / KAUNAS VDU didžioji salė, Kaunas 30.00 - 45.00
Pirkti bilietą MARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO CHRISTMAS / VILNIUS PopuliarusPopuliarusMARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO CHRISTMAS / VILNIUS Vaidilos teatras, Vilnius 35.00 - 45.00
Pirkti bilietą MARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO CHRISTMAS / KLAIPĖDA PopuliarusPopuliarusMARTYNAS KAVALIAUSKAS | LATINO CHRISTMAS / KLAIPĖDA Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 30.00 - 45.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti