Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Martynas Kuliavas ir Alex Ten ''Akustinės gitaros duetas''

T 2019-04-24 19:00
Vaidilos teatras, Vilnius
10.00 - 13.00

Martynas Kuliavas ir Alex Ten „Akustinės gitaros duetas“

Du gitaros virtuozai, visiškai pelnytai laikomi geriausiais  Lietuvos pop/rock scenos gitaristais, pristato neeilinę muzikinę programą, kupiną žanrų įvairovės bei  meistriškumo. 

Koncertinėje programoje  skambės  abiejų gitaristų  kūryba bei keletas puikiai žinomų, laiko patikrintų, kūrinių.  Šie du muzikantai – tokie panašūs atlikimo virtuoziškumu, bet kiekvienas turintis savitą atlikimo manierą, puikiai dera duete. Jų skirtingumas, atskleidžiamas muzikinėje bendrystėje priverčia klausytoją patikėti ne tik jų nepaprastu gebėjimu groti drauge, bet ir atveria tikrą vyrišką, autentišką muzikinio skonio ryšį. Alex Ten sako, jog jam patinka tai, kad Martynas, būdamas puikiu muzikantu, įsiklauso į kito muzikanto grojimą, neužgožia kolegos.  Tuo tarpu Martynas sako, kad grodamas su Alex visada jaučia vienodą muzikos suvokimą, vienodą muzikinį kvėpavimą.  Grodami drauge abu muzikantai gali sau leisti nevaržomai improvizuoti, šmaišktauti ir netgi kuom nors viens kitą nustebinti.  Dėka savo virtuoziško grojimo, Martynas ir Alex drąsiai imasi ir sudėtingų kūrinių, kurie patraukia net ir išrankiausių muzikos gurmanų dėmesį.

Debiutavęs kaip talentingas roko gitaristas, Martynas Kuliavas per kelis dešimtmečius tapo visaverčiu originaliu muzikos kūrėju. 1997 m. Martynas Kuliavas buvo apdovanotas „Bravo“ statulėle bei įvertintas kaip geriausias instrumentalistas. Atlikėjas taip pat yra grupės „Bovy“ įkūrėjas, visų jos dainų autorius. M.Kuliavas grojo su viena ryškiausių Lietuvos roko grupių  „Rebelheart“, scenos legenda Gyčiu Paškevičiumi, bliuzo karaliene tituluojama Arina, grupėmis „Naktinės Personos“,  SKAMP“, “Pelenai” , aktoriais Kostu Smoriginu, Ilona Balsyte bei  Vidu Petkevičiumi,  taip pat Ieva Prudnikovaite. Šv.Kristoforo orkestru ir kt.  Šiuo metu dalyvauja įvairiuose koncertiniuose projektuose kaip gitaristas bei kūrinių autorius ir  aranžuotojas, prodiusuoja savo bei  kitų kūrėjų dainas.

Alex  Ten groja gitara  nuo šešerių metų  ir jau ilgą laiką yra ryški žvaigždė Lietuvos scenoje.  Dėka savo visapusiškumo, Alex koncertuoja  su įvairios stilistikos muzikantais Lietuvoje: Gyčiu Paškevičiumi, Andriumi Kaniava, Marijonu Mikutavičiumi,  Ieva Prudnikovaite, Gintaru Šulinsku, Ričardu Baniu, Mantu Jankavičiumi bei kitais. Pasak Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA, Alex Ten yra penkis kartus grojamiausias metų instrumentalistas.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Martynas Kuliavas ir Alex Ten ''Akustinės gitaros duetas'' T 2019-04-24 19:00 Vaidilos teatras, Vilnius 10.00 - 13.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB Prior Musica
Didžioji g. 5 Vilnius