logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

MARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK

Pr 2022-12-19 19:00
Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius

SENSATIONAL NEW YORK 

MARTYNAS LEVICKIS – akordeonas
KAMERINIS ANSAMBLIS „MIKROORKÉSTRA“

Tas žiemos vakaras Niujorke buvo ypatingas. Virš Centrinio parko lėtai sukosi snaigės, nenutrūkstamu srautu gatvėmis riedėjo geltonieji taksi, žibėjo reklamos, prekybos centro garsiakalbiai plyšavo amžinąją Franko Sinatros „New York, New York“, o Manheteno šaligatvius užkimšo margiausia praeivių minia.

 

Didysis Obuolys – lyg kopija viso pasaulio. Jis užburia, priverčia patikėti, jog čia pildosi didžiausios svajonės. Ir amžinai skamba muzika – miestas išties magiškai įkvepia kūrėjus jo emociją perkelti į partitūras. Didieji skirtingų kartų kompozitoriai – George‘as Gershwinas, Ástoras Piazzolla, Richardas Galliano čia parašė kone gyvenimo darbus. Gershwino 1924-aisiais sukurtas „Rhapsody in Blue“, kurį pirmąsyk atliko ir išgarsino kultinis Paulas Whitemanas su savo muzikantais – ir šiandien skirtinguose žemynuose skambantis kūrinys, pirmiausiai skirtas fortepijonui ir orkestrui.

 

Martynas Levickis įliejo į jį savo Niujorko vizijos ir svajonių, sukurdamas aranžuotę akordeonui – joks akordeonistas „Rhapsody in Blue“ dar nėra atlikęs. Martynas pirmasis jį sugros su savo kameriniu ansambliu „Mikroorkestra“. 


Niujorke augęs, jo gatvių gaudesį į save sugėręs, sumaišęs su gimtos Argentinos ritmais, Ástoras Piazzolla 1989-aisiais šiame mieste parašė „Five tango sensations“. Piazzolla buvo svarbus autoritetas šiandienos kompozitoriui ir akordeonistui Richardui Galliano, kurio „New York Tango“ Martynas Levickis taip pat įtraukė į programą „Sensational New York“.

 

Pridėjus Geoge‘o Gershwino „Lullaby for Strings“ bei „I got Rhytm“, Niujorko jausmas taps dar savesnis ir artimas. Trumpiausia kelionė į Didįjį Obuolį – per muziką.

 

Programoje G. Gershwin, A. Piazzolla, R. Galliano, J. Kander

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
MARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK Pr 2022-12-19 19:00 Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Renginys MARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK
Data / Laikas Pr 2022-12-19 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-5
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Šv. Kotrynos bažnyčia
Vilniaus g. 30 Vilnius Lietuva
Organizatorius
accoAkademija, VšĮ
accoAkademija, VšĮ
Pilies g. 36, Vilnius
info@accoakademija.lt / +37067703574
Įmonės kodas: 302617117
PVM kodas LT100011666216
Renginys MARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK
Data / Laikas Pr 2022-12-19 19:00
Renginio vieta Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK MARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 32.00 - 36.00
Pirkti bilietą MARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK MARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius 31.00 - 41.00
Išparduota MARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK IšparduotaIšparduotaMARTYNAS LEVICKIS. SENSATIONAL NEW YORK Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti