logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Me And That Man | Vilnius

Pn 2024-04-05 20:00
Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius

Vilniuje pirmą kartą koncertuos skandalingojo Nergal grupė “ME AND THAT MAN”

Kitų metų balandžio 5 dieną, penktadienį, Vilnių juodai nudažys tamsaus folko / bliuzo / Americana stilistikomis išraižytas projektas “ME AND THAT MAN”. Tai solinis Adamo “Nergal” Darski, dar žinomo, kaip skandalingosios juodmetalio grupės “Behemoth” lyderis, projektas. Nergalas ir vėl pasirašė paktą su velniu ir Lietuvoje, Menų Fabrike LOFTAS pristatys naujausiąjį projekto albumą “New Man, New Songs, Same Shit, Vol.2”.

Skandalinga asmenybė

Nergalas (pase, kaip Adam Michał Darski) gimė Gdynėje, užaugo katalikiškoje aplinkoje ir pradėjo groti gitara būdama aštuonerių. Sceninis vardas Nergal - tai Babilono dievybė, karo dievas, kurio vaidmenį ikonografikoje iliustruoja tokie atributai, kaip durklas ir lankas.

Dar paauglystėje įkūręs juodmetalio grupę “Behemoth”, 2010 m. Nergalas buvo teisiamas Lenkijoje dėl kaltinimų šventvagyste už viešą religijos niekinimą. 2007 m. koncerto metu jis suplėšė Bibliją ir teisme įrodinėjo, kad tai buvo meninė išraiška, teigdamas, kad tai neturėjo būti kažką įžeidžiantis aktas. Jis taip pat teisinosi, kad žodžio laisvė Lenkijoje turėtų būti viršesnė už religiją. Visgi už Biblijos suplėšymą jam grėsė iki dvejų metų kalėjimo, tačiau 2010 m. birželio 28 d. kaltinimai Nergalui buvo panaikinti.

Kitokie pasirodymai

“Behemoth” bei “ME AND THAT MAN” pasirodymai galima sakyti, yra kardinaliai skirtingi, tačiau ir kažkuo labai giminingi. Skirtingi, žinoma, pirmiausia muzikalia išraiška ir jos pateikimo paradigmomis. Pirmojo projekto misija - juodmetaliu šlovinti šėtoną, kai “ME AND THAT MAN” skamba nebūdingai melodingai, kartais netgi svaigiai ir romantiškai, bei panardnantys į juodosios meditacijos būseną.

“ME AND THAT MAN” scenoje, ne kaip šalutinis Nergal juodmetalio projektas, nenaudoja corpsepainto, odinių sceninių kostiumų ir vengia, jau minėtų, skandalingų Biblijos plėšimo aktų. Scenoje jie - tarsi velniški meilės džentelmenai, apsirengę stilingais juodais kostiumais, skrybelėmis ir, kaip ir su “Behemoth” - neišsižada meilės šėtonui.

Naujausias albumas su krūva ikoninių vardų

“ME AND THAT MAN” trečiasis studijinis albumas „New Man, New Songs, Same Shit, Vol.2”, išleistas 2021 m. lapkričio 19 d. „Napalm Records“ - ankstesnio projekto įrašo „New Man, New Songs, Same Shit, Vol.1“ (2020 m.) tęsinys. Naujas ir rafinuotas įrašas veda svaigiais klystkeliais, kuruos degalais abejose rankose nušviečia Nergalas.

Čia ir vėl gausu sunkiosios muzikos ikonų, kas iškelia įrašą į visiškai kitas aukštumas. Tokie vardai kaip Gary Holtas (Slayer, Exodus), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Randy Blythe (Lamb Of God), Dougas Blairas (W.A.S.P) ir Olve Abbath Eikemo („Immortal“, „Abath“) suraizgo užburiančią albumo okultinių himnų kolekciją. „New Man, New Songs, Same Shit, Vol.2” žymini dar vieną kvapą gniaužiantį nefiltruoto bliuzo, gotikinio folkloro, kantri esencijos ir blogio prisilietimo simbiozę, kuri greičiausiai, buvo nutvieksta tiesiai iš pragaro arba labiausiai pajuodusios bažnyčios.

Pirmasis kartas Vilniuje

Dėl visų pavardintų priežaščių, tikriausiai nereikia sakyti, kad kitų metų balandžio 5 dieną, penktadienį, Menų Fabrike LOFTAS bus ne tik užkurtas romantiškas pragaras, bei vaizduotėje deginamos bažnyčios ir siunčiami linkėjimai velniui. Tačiau įvyks ir vienas įdomiausių kitų metų koncertų Lietuvoje su Adamo “Nergal” Darski jau kultu tapusiu projektu “ME AND THAT MAN”.
 

Pirmi bilietai - pigiau, kaina - kils!

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Me And That Man | Vilnius Pn 2024-04-05 20:00 Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 29.90
Renginys Me And That Man | Vilnius
Data / Laikas Pn 2024-04-05 20:00
Renginio vieta Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius
Kaina 29.90
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: yra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Menų fabrikas LOFTAS
Švitrigailos g. 29 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Intravertas, MB
M. Mažvydo g. 12-70, Vilnius
garsugelmes@gmail.com / +37061287038
Įmonės kodas: 305831496
PVM kodas LT100016461815
Renginys Me And That Man | Vilnius
Data / Laikas Pn 2024-04-05 20:00
Renginio vieta Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius
Kaina 29.90
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti